reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
nio ale inne


dobry wieczór tak wogóle

jestem wkurzona dziś na maxa
dostałam telefon z pracy od szefa że mam się stawić jutro do pracy... wlasciwie to dzis kaząl mi przyjść. Babka która miała mnie zastąpić podczas mojego urlopu od poniedziałku nie przyszła do pracy, bo... ma ekipę remontowa w domu, bo robi strukturę w domu (tzn na zewnątrz ale nie wiem jak to napisać-na domie?) brak mi słów...
 
Nadusia nie przeciętna! no nieźle, przynajmniej duzo miejsca nie zajmuje na łózku! :-D Zuzia juz tu ze mną siedzi i zrobiła Naudis nu nu, że bach zrobiła z łóżka! :-D


Zuzia zachwycona Olinkiem! Że na koniku jeździ, w piaskownicy się bawi, w wodzie... hi hi i teraz pisze a ona wola "dzidzi" żeby jej pokazać. :-)
 
Byłam w galeryjce, oj Nadulka jaka biedulka!!! Nie dość że spadła, to jeszcze na kancie leżała!

Mała Zuzia jeszcze nie śpi??? Cieszę się, że Oli podoba się Zuzi, ale mogłabyś Ty wrzucić jakieś zdjęcia, wiesz, może z kolei Olinkowi Zuzia się spodoba ;-)
 
reklama
Do góry