reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Moim zdaniem nie ma się co stresować, każdy poród jest inny.Pójdziemy nastawione na kilkugodzinny ból a może sie okazać że za parę minut urodzimy śliczne i zdrowe dziciątka. Co ma być to będzie ale jaki efekt tych wysiłków.NASZE WYMARZONE DZIECIĄTKA!!!!!!!!
 
reklama
Syla, to napewno bede ja bede krzyczec zeby dali  ;D

Ewcia, w moim wyapdku to pokrywa ubezpieczenie, ale to zalerzy czy ktos ma ubezpieczenie i jakie.
 
Ja się dopiero musze zainteresować tematem znieczulenia. Do tej pory nie myślałam o tym. Sprawdzę jak to jest w moim szpitalu.
Wiem, że w tym szpitalu nie ma czegoś takiego jak cesarka na życzenie. Moja gin juz mnie uprzedziła, że nic takiego nie wchodzi w grę :-) Chyba, że będą ku temu powody ...
 
Ewcia ja mam najlepsze jakie jest w stanach. Za wszytko mi placa i ja kompletnie nic nie place. Ale jets tutaj masa roznych, ze placa za to a nei placa za tamto naprwde trudno jest wsyzstkie opisac.
No i do tego to mam ubezpieczenie z firmy ze oni mi za nie placa takze ta cala zabawa nic mnie nei kosztuje.
 
ANJA 26 TO POZAZDROSCIC TOBIE.

JOLIK mnie lekarz pytał jaki porod ale to na samym poczatku...wybrałam naturalny. Treaz tez nie ma zadnych zastrzezen wiec i tak zostanie.

babeczki boje sie tego ze moj gin nie dojedzie na czas ...a nie wyobrazam sobie bez niego. Na wszelki wypadek chrzestna mojego meza jest na tym oddziale wiec zawzse jakas znajomosc bedzie.
Ale sam lekarz mi moiwl ze duzo zaleyz od zmiany -czyli jakie polozne beda , bo to one najwieksza fuche maja podczas poordu a zdarzaja sie takie france co sa tak nie miłe i potrafia byc dokuczliwe
 
Dziewczynki miłego gawędzenia. Ja zmykam do łóżka. Padam ze zmeczenia. Dobrze, że ten dzień już się kończy :-)

Trzymajcie się !!! Kolorowych snów !!! papatki :-)
 
reklama
Do góry