reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Syla - tylko własnie o to chodzi, że poród kojarzy mi się z przyjemnością - zobaczę mojego słodkiego maluszka. Nio i niestety nie umiem o nim nie mysleć :-) Zresztą gdzie się nie ruszę to natrafiam na kobiety, które wyjątkowo dokładnie zaczynają opowiadać o swoich porodach. Zazwyczaj mówią niestety tylko o nieprzyjemnych rzeczach :-(
 
Kasia to tez jest wlasnei mojej bratowej drugi porod, i mowi ze jeszcze bardziej sie boi niz przed pierwszym bo tym razem wie co ja czeka.  Pomyslcie dsziewczyny ze my to juz niedlugo bedziemy przechodzic.
 
Jolik wlsanie tez sie z tym spotykam, mi sie wydaje ze te konity chce nas nastraszyc. A pomysl jak sie nastawisz ze bedzie bardzo bolala i porod bedzie ciezki, a pozniej nie bedzie to bedziesz mile wspominac.
 
:)
ach te kobiety ze swoimi opowieściami. Bez sensu. Nie powinny nic gadać jak nie mają nic miłego do powiedzenia. To jest najpiękniejszy moment w życiu, jak w transie!
 
No wlasnie znieczulenie, kiedys wspomnialam mojemu lekarzowi o tym , powiedzial ze jest taka mozliwosc ale ten temat zostawimy na pózniej bo nie pozwala na to kazdy stan zdrowia. z tego co wiem u nas jest odplatne okolo 300zł (zewnatrzoponowe). Moj lekazr dodatkowo ma tytul anestozjologa wiec musze mu zaczac marudzic ze ma o mnie pamietac i o znieczuleniu. Ale czy te znieczulenia sa całkowicie bezpieczne dla nas i dla malenstwa????
 
Ewcia z tego co mowia to nie. Wiekszosc kobiet co znam ma znieczulenie, takze ja pewnie tez sie zdecyduje. Chociarz musze przyznac zastanawialam sie na rodzenie bez, ale to sie hcyba jednaknei stanie.
 
znieczulenie można zawsze wziąść trochę później jak się zdecyduje że za bardzo boli. Tyle tylko że muszą wiedzieć że bierze się taką ewentualność pod uwagę
 
reklama
Moj gin mowil mi ze jest skuteczne wtedy parcia on ci mowi kiedy maja byc bo ty nie czujesz tego. Boli wiadomo ale jest mnijeszy bol. Czy u was tez jest to tak odpłatne????
 
Do góry