reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa wszystko wypatrzy :-) Szczerze mówiąc to miałam nadzieję, że nikt tego postu nie przeczyta :-) a tu masz :-)

Syla fajnie, że dołaczyłaś. Kiedy pokażesz nam swój brzuszek?

Lindsay Twój mąż świetnie drapie, a mój rewelacyjnie masuje stopy.COŚ WSPANIAŁEGO !!! Zresztą same wiecie jak taki masaż jest nam teraz potrzebny na nasze obolałe nózki :-) Spokojnej nocki ....
 
reklama
No Damaris, dzieki, chyba trzeba czasami nami trząchnąć żebyśmy się martwiły o dziecko a nie o wszystko inne (mówię o moim postępowaniu). Tzn martwię się o dzidzię ale ciągle myślałam że ja to kawał baby nie do ruszenia. Z pierwszą ciążą mogłam cuda robić, tyle tylko że miałam wtedy 9 lat mniej ;D Poza tym ostatnio sporo też się przeżyło więc to też pewnie osłabiło organizm. Więc dzisiaj leżę i chyba już mam dość :) strasznie mnie pięty bolą od tego leżenia ;D

Jolik, oglądałam "Troję"-siostra mi przyniosła żeby mi się nie nudziło. Brzunio dzisiaj się kotłuje ale może zaraz pstryknę coś kamerką :laugh:

Oj jutro jak mój mężulek przyjedzie to chyba go zatrudnię do drapanka i nie będzie mógł odmówić bo go myszy zjedzą :)
 
Syla oj już właśnie nie mam sokolego! Wydaje mi sie, że w ciąży mi się pogorszył, ale mam nadzieję że to tymczasowy stan!
 
Dziewczyny wlasnie sie dowiedzialam ze bede ciocia z wtorku na srode  ;D  Moja bratowa wlsnie byla u lekarza, jest w 39 tygodniu, dzidzi duze i zdrowiutkie, tylko ze nie chce samo wysjc, takze lekarz kazal jej przyjsc w wtorek i bede wywolywac porud.  Moja bratowa jets przerazona - starsznie sie boij, az mnie ciarki przeszly po plecach jak z nia o tym rozmawialam.
 
No to Anju nie zazdroszczę Ci tych emocji. Ja dzisiaj kupiłam sobie w końcu gazetę SHAPE - Mama z dołaczoną płytką o ciąży i porodzie i też nie mam odwagi jej obejrzeć. Pomału zaczyna przerazać mnie poród. Unikam opowieści o nim i wogóle...
 
Napewno wam wszsytko opowiem. Naprawde jej wspolczuje, tak sie biedulka boij, nawet nie wiem jak ja pocieszyc. Jolik mnie tez porod przeraza. POcieszam sie tym ze jak juz bede w 40tyg, to juz bede taka zmenczona ciaza ze mi nie bedzie zalerzalo jak tylko zeby juz urodzic. ALe to tylko takie male pocieszenie.
 
Dziewczyny dla mnie to będzie drugi poród a też się boję. Niby wiem już czego sie spodziewać , jak to boli , co ci robią a jednak strach jest.Myślę, że każda kobieta ma jakieś obawy prze tak ważnym momentem w jej życiu.Nie powinnyśmy się tego wstydzić w końcu facet nawet jak przy nas będzie nie będzie tego czuł fizycznie, bedzie w jakimś stopniu uczestniczył w porodzie ale ból niestetu będziemy odczuwały tylko my.
 
reklama
U mnie styrach przed porodem zmienia sie na pocztaku ciazy bardzo bardzo mnie to przerażało ale z kadym dniem gdy blizej tego dnia uswiadamiam sobie ze nie ominie to mnie i nie warto martwic sie bo kazda indywidualnie przehodzi porod. Moja mama opowidala ze oba pordoy zarowno ze mna jak i z bratem maial lekkie. Nie meczyla sie dlugo po ze mna 3 godizny a zbratem 4 wiec nie jest zle.
 
Do góry