reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

troche mi zjadło wiadomości - pesar to silikonowe kóleczko, które zakłada sie na szyjkę zeby juz dalej sie nie skracała
it's a boy !!!
 
reklama
Dzięki Lindsay, ja biorę tylko magne B6 i nospę i nic więcej, żadnych witamin, no raz na tydzień feminatal (albo jak mi się przypomni). Ale po witaminach nie czuję się najlepiej więc biorę bardzo, bardzo rzadko. Ja też wcześniej miałam wrażenie jakby rozpychania "między nogami" może to to. A nie ważne. Jakoś to będzie. Nie stresuję się specjalnie tym i czekam na USG
 
Syla - to odpoczywaj i tak jak mowisz nie stresuj sie przed czasem, a najlepiej wcale ;)
Pewnie wiesz, ze jak sie lezy, to powinno sie na lewym boku, zeby dzidzia nie uciskala na glowna zyle, ktory leci po prawej stronie kregoslupa.

Moja szyjka byla dzisiaj znowu mierzina, moj gin patrzy na nia co miesiac i zgrubila sie z 46mm do 47mm :)
a ja juz sie balam, bo ostatnio mialam ciezszy okres.Tez biore magnez, ale sam, bez vitamin.

Frezja, tez sie dzisiaj wybralam na spacer, w sumie chodzilam prawie 1,5 godziny, i tez nie moglam dojsc do domu. Niesamowicie sie zmeczylam, i az mi bylo glupio, ze tak wowlno ide ;)
 
Syla Ty odpoczywaj przede wszystkim bo to duzo fajniejsze niz pesar i leki. I nie myśl na zapas, bo ja się tak nie potzrebnie zamartwiałam i na dobre to nie wychodzi...
Orzech ale masz fajną szyjkę !!!!! :)ale jak to jest z tym grubnięciem szyjki ?
it's a boy !!!
 
Wy na obiadek a ja ide na lunch. mam ochote na swierze truskawki, i centrumm iata wlasnie w czwartki mam taki market, farmerzy pr zyjezdzaja i sprzedaja produkty - napewno tam znajde. Do pozniej PA!
 
Wiecie co chyba poważnie przesadziłam z tym spacerem bo mnie teraz brzuch w dole boli :( wzięłam no-spę i położę się już bo aż się zaczynam bać, wybaczcie ale pożegnam się już. Dobranoc.
 
Orzech chyba Ci się "wydłużyła" z 46mm do 47mm ;)  Moja szyjka od 16tc ma niezmiennie 35mm, jest twarda i zamknięta. Ale ponieważ mam skurcze, to muszę łykać Fenoterol :(
 
Frezja trzymaj się, u nas jak widać już taki czas, że wszystkie musimy na siebie uważać i nie przemęczać się, tak więc kochana wypoczywaj!
 
reklama
Do góry