reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

wracam do Was dziewczyny. byłam właśnie u fryzjera, zeby troche się lepiej poczuć.
powiem Wam ze pierwszy raz słyszę o tych cytrynach


it's a boy !!!
 
reklama
cześć Lindsay, nie było mnie jak do nas dołączyłaś więc chciałam się przywitać. :)

Ja nie jadłam cytryny i jeszcze żyję.

I co robiłąś z włoskami?
 
cześć Syla :) właściwie to nie wiele. mam z natury krecone włosy wiec moge je tylko prostować. jakoś nie mogę sie przemóc do farbowania w ciąży, a niestety siwe włoski wychodzą hihi


it's a boy !!!
 
Wiecie co poszłam dziś na spacer taki godzinny, i ledwo się doczołgałam do domu. Dzwigać taaaki basior jak mój to nie lada problem ;D a jak mnie teraz boli w krzyżu to poezja ::)

Zawsze mi się mażyły kręcone włosy. Ja dziś zafarbowałam i zrobiłam sobie hennę na brwi -SAMA
 
Hej Dziewczyny!
Witam Was wszystkie. Tak żadko tutaj zaglądam, że bywam nie w temacie ;)

Coś nas wzięło dzisiaj na te włosy - bo ja też wróciłam od fryzjera. Czeka mnie jeszcze farbka, ale to już samodzielnie w domciu :)
Jeśli chodzi o spacery - to rozumiem Cię Frezjo. Też mam problem z udźwignięciem brzusia przez taki czas... ;)
Natomiast raz w tygodniu funduję sobie aerobik dla ciężarówek - w basenie. Jest naprawdę SUPER!!! I podobno pomaga to na tego typu bóle kręgosłupa. No i oczywiście też zapobiega. Gorąco polecam.
 
syla ja właśnie mam założony pesar od dwoch dni z powodu skracającej sie szyjki. też jem te tabletki, ale podobno lepiej czysty magnez bez B6. już sie zrobiłam specjalistka na ten temat wiec w razie co to pytaj :)
 
Co to jest pesar??? a miałaś wcześniej przed decyzją o tym USG?
U mnie zdecydują dopiero po USG. Dlaczego bez B???

I co leżysz???? bo to mnie najbardziej dobiło! już mnie plecy bolą tak leżeć ;D
 
reklama
tak miałam usg i szyjak skróciła się do 31 mm ( powinno być około 40 mm). leżałam 4 dni i miałam takiego doła że aż strach, ale musiałam poczekać na pesar ( to właśnie to silikonowe coś). przez 4 dni leżenia szyjka dalej sie skracała :(nie boli ani zakładanie ani nic ale psychicznie duzó lepiej i fizycznie też, bo mnie macica już uciskała bardzo w pachwinach. nie muszę leżeć non stop ale odpoczywać. zreszta dół brzucha nadal boli wiec sama wiem kiedy dość. za tydzien bede wiedziała jak moj organizm to znosi. jedna wada- co drugi dzien zakładać trzeba coś antybakteryjnego do pochwy, bo ten pesar to ciało obce i zeby nie miec stanu zapalnego. potem Ci wyśle strone www. z pesarami do obejrzenia
bez b 6 dlatego, zeby juz nie przedobrzyć, bo pewnie bierzesz juz
it's a boy !!!
inne witaminki

 
Do góry