reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Moze masz rację, że godzina jest odpowiednia. Zresztą co tu duzo mówić spać dzisiejszej nocy za wiele nie będę :-) Wstanę zapewne o 3 i czas mi się do 7 bedzie dłuzył :-)

A co do szkoły - to chyba będę musiała się za nią rozejrzeć. Nie mam pojęcia gdzie u nas są one organizowane ... Poszukam... a jakiego rzędu są to koszty?
 
reklama
Jolik ja wybrałam szkołę przy szpitalu w którym chcę rodzić. Ceny w Warszawie wynoszą tak mniej więcej 300-500zł za parę, cały kurs za zazwyczaj 6-8 spotkań 1,5-2godzinnych.
 
DOXA bardzo dziękuje za przepis!!!
jak tylko zrobie napiszę jak sie udał
Jolik jutro życze powodzenia,na pewno będzie dobrze ;)
 
Wiecie jestem po przeczytaniu ostatnich stron z "czerwcowych mam" i ciarki mam na całym ciele.
Juz niedługo my będziemy z przejęciem opowiadać o naszych porodach, bedziemy zamieszczały zdjęcia naszych pociech i wspólnie oczekiwać na rozwiązania pozostałych "pażdziernikówek " :-)

Mam nadzieję, że nie będę należała do tych kobiet, kótrych termin opóźnia się. To muszą być ciężkie chwile ...
 
Jolik ja też zaglądam do czerwcówek i cały czas marzę aby urodzić tak 2 tygodnie przed terminem ;) Naprewde te ostatnie dni są baaardzo ciężkie!
 
Doxa jeśli chodzi o te warsztaty, to są takie typowo zajęciowe, dotyczące pedagogiki, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, itd.
Wyobrażcie sobie, że nie przeczytałam wszystkich zaległości od tej 140 str., bo po prostu nie dam rady!!! Tego jest szalenie dużo... ;D ;D ;D
Jednym słowem dałyście czadu!!! ;D
 
Udał się, przebrnęłam. Ale tu sie działo.

Joliku,

Trzymam kciuki za obronę. Tymek na pewno też zaciska piąstki jak umie!! :laugh:
Będziesz MAGISTERSKĄ MAMĄ!!!!!
Daj znać, jak tylko dotrzesz i będzie Ci się chciało jeszcze coś zrobić, poza klapnięciem w fotel.

Doxa,

Mam nadzieję, że z Twoim samopoczuciem lepiej. Ja niestety mam biegunkę i potworne bóle brzucha. Idę jutro do lekarza. Nie mam pojęcia co się dzieje.

DZIEWCZYNY SERNICZEK WYJDZIE WAM NA 100 % TYLKO MUSICIE SERKA DOBREGO NABYĆ, NAJLEPIEJ TEN O KTÓRYM PISAŁAM I KONIECZNIE MNIEJ WODY DO GALARETKI, BO SIĘ NIE "ZWIĄRZE"
 
reklama
Do góry