reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dla mnie nie ma specjalnego znaczenia czy jest ono dietetyczne czy też nie liczy się to , że jest mowa o serniku na zimno który po prostu uwielbiam
 
I do tego robi się go bardzo szybko i nie jest to drogie ciasto .... i takie pyszne i na te gorące dni tak przyjemnie chłodzące ....
zrób, zrób koniecznie ;)
 
Wyślij mi tylko przepis bo , ja mam na sernik na zimno ale chyba nie taki sam jak twój , mój jest z typowego sera w wiadereczkach i galaretek oraz owoców a to wszystko na biszkoptach
 
To bardzo podony ;) To jest przepis Małgosi z serków homogenizowanych, galaretek i owoców na herbatnikach, ale ja zrobiłam na biszkoptach i też pychtka ;D ;D ;D
Przepis jest w wątku "Propozycje obiadków i deserów", jak nie znajdziesz oczywiście mogę Ci przesłać
 
Znajdę napewno , jeśli chodzi o słodkości to mąż mi nie odpuści . Teraz idę już powoli spać miałam znowu ciężki dzień , ale już jutro USG i muszę odpocząć. USG mam dopiero między 18 a 20 więc wieczorkiem jak tylko wrócę opowiem co i jak było bo ze zdjęciami muszę poczekać przynajmniej do poniedziałku jak zeskanuję u znajomego . Realcje jednak macie zagwarantowaną.
 
reklama
Dzięki Doxa za wszystlo , dobrej nocy , ty jak zawsze na posterunku , a wczoraj jak cię nie było to martwiłam się o ciebie już na poważnie
 
Do góry