reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Byłam dzisiaj na tym USG o które było tyle szumu , w wątku USG zamieszczę zdjęcia , ale szczerze mówiąc to nie wiem gdzie jest co .
 
Małgosiu, biedactwo! Mam nadzieję że Ci już przeszło, daj znać co lekarz powiedział. U mnie OK, ja już czuję się lepiej.

Magda no i gdzie te zdjęcia z USG?

A do mnie dzisiaj (niedziela) przyjechała bratanica, jutro po południu ją odwiozę na dworzec. Dlatego dzisiaj prawie nie gadałam z Wami.
 
Cześć Kobietki!!

Witam się z Wami, bo Dziecko jeszcze śpi, więc mogę bezkarnie pobuszować w internecie. Niestety z moim samopoczuciem trochę lepirj, ale nie jest dobrze.
Brzuch strasznie obolały, do tego przyłączyły się dość mocne bóle podbrzusza. (Nospa nie pomaga). Nocka do bani. Może w ciągu dnia odeśpię!
 
Małgosiu dbaj o siebie , a z tymi bólami podbrzusza idź jak najszybciej do lekarza nie powinno tak być.
Doxa zdjęcia zamieszczę dopiero dzisiaj wieczorem cierpliwości .
teraz uciekam do taty do szpitala, potem do lekarza i jeszcze mam całą mase spraw będę dopiero późnym wieczorkiem wtedy wszystko opiszę i wkleję zdjęcia (rewelacji to one nie zrobią prawie nic na nich nie widac). trzymajcie się zdrowo . papa
 
Witam moje kochane ciężarówki!!!

ojej jak ja się za wami stęskniłam!  ::)

Ale chyba nie zdołam nadrobić wszystkich zaległości! Oj dałyście czadu!!!  ;D

Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku, że czujecie się dobrze wy i wasze maleństwa?
Ja odpoczęłam przez ten tydzień naprawdę. Było mi to potrzebne i dziękuję wam za ciepłe słowa. Przyznaję że czasami bawiłam się w gospodynię domową, ale tylko troszkę. W tym tyg. mają nam wymieniać w końcu te okna więc nawet nie sprzątałąm za bardzo bo nie było sensu, teraz nam nakurzą dopiero.
A ja czuję się ok, byłam na USG w poniedziałek, i nie będzie bliźniaczków! ała rodzinka zawiedziona, wszyscy przyzwyczaili się do tej myśli a tu jedna niuńka!  ;)  :D Mam dwa zdjęcia USG ale nie mam jak je wkleić. Jak zrobię z nich zdjęcie to wkleję. W sobotę  byłam w szpitalu posłuchać serduszko niuńki. Tak dla własnego spokoju. :)
A teraz biorę się za robotę, bo zaległości co nie miara a w piątek koniec roku szkolnego!  :(
Jak znajdę chwilkę później to się odezwę. Całuję gorąco!
 
reklama
Do góry