reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dziewczynki ja tylko na chwilkę, piszę z pracy ... OBRONIŁAM SIĘ NA 5 !!!
JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA !!!! :-) Odezwę sie wieczorkiem. DZIEKUJĘ ZA TRZYMANE KCIUKI !!!  :) :laugh: ;D
 
reklama
KIKA,

ŻEBYŚ TYLKO TERAZ CZAS NA PRACĘ ZNALAZŁA!
w CHWILACH JAK NIE BĘDZIE KLIENTELI, MASZ CO ROBIĆ.
CIEKAWE, CO KWIATKI POMYŚLĄ! HI, HI ;D
 
No, no władza absolutna na pokładzie się szykuje. Dobrze, że humorek dopisuje, bo dzionek dzisiaj wyjatkowo średni. Mam chandrę, bóle dołu brzucha i odczuwam absolutny brak męża!!! :(
 
to dokładniue tak jak ja- ból od wczoraj, a zwłaszcza jakby mi się kości łonowe rozszerzały, zgaga, a brak męża też, chciaż tylko do 16 :D
 
Do 16 - ego, czy do 16 - tej (godziny, oczywiście) ;D

Mojego nie ma już 2 dni i dzisiaj wróci, ale późno. A ja mam potrzebę mężą ogromną!!!Tęskni mi się za Łobuzem. Jak jest to mu daje popalić, a jak Go nie ma to jest mi źle i jestem przez telefon słodka jak miód. Powiem szczerze: występuje u mnie brak logiki w dziłaniu. Podobno to bardzo kobiece! ;)
 
Ciekawe, co z Doxą?!
Jakoś się z Nią mijam od piątku. Mam nadziję, że już się lepiej czuje, bo w piątek była niewyraźna.
 
reklama
Do góry