reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Kochana jesteś Magda! :-*
Szczęśliwie nic złego nie działo się ze mną wczoraj!
Śpij dobrze, do jutra!
 
reklama
Witam po kolejnej nieobecności!!
No cóż dwa pokoje, w sumie trzy pomalowane, drzwi zmieniliśmy na harmonijkowe, kupiliśmy nową lampę-halogenową i... zamówiliśmy meble do sypialni: łóżko, duża szafa z dwoma lustrami po bokach , komoda oraz dwa nocne stoliki. Mają to przywieżć do tygodnia!
No i jeszcze zdążyłam pojechać wczoraj na zajęcia warsztatowe do szkoły!! ;D
Nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę, że nareszcie coś zaczęło się dziać... ;D ;D ;D
Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
hej dziewczyny!
ja po sąsiedzku z wrześniówek ;)
przeczytałam u Was o serniku na zimno,szukam i szukam przepisu
ale nie znalazłam
Doxa mogłabyś co umieścić
proszę!
chętnie bym zrobiła
 
Cześć ,
widzę, że serniczek ma ogromne powodzenie :-)

KASZU zazdroszcze Ci tych zmian, u mnie jeszcze sporo do zrobienia, ale jakoś zapału brak :-( a czas szybko biegnie
Też musimy wymienić wszystkie drzwi wewnetrzne z harmonijkowych na zwykłe + drzwi wejściowe. Ostatnio tak się zatrzasły, że musielismy się włamywać do własnego mieszkania :-) no i troche się zniszczyły :-)

DOXA a co do ubranek to juz nie mogę się doczekać z frajdy jaka mnie w związku z nimi czeka.
 
Kaszu no to zaszaleliście! Mam nadzieję, że obfotografujesz całe mieszkanko i nam pokażesz! I trochę odpoczywaj kochana!!!
A co to za warsztaty, na których byłaś?
 
DOXA czuję się fatalnie, stres mnie zżera, rozstrój żołądka murowany :-)
Strasznie panikuję :-) Po prostu boję sie jak cholera (sorki). Obronę też mam o nietypowej godzinie bo o 7 rano - powariowali !!!
Wogóle dzisiejszy dzień bedzie cięzki do wytrzymania, a jutro AŻ STRACH MYSLEĆ !!! W związku z moja nauką dzisiaj mój mąż przejmuje wszystkie moje obowiązki ( obiad, zmywanie i inne :-) Zresztą on widzi co się ze mną dzieje i nawet nie protestuje :-)

Dziewczyny, czy wszystkie z Was juz zapisały się do Szkoły Rodzenia? Bo ja kompletnie się w tym temacie nie orientuję. Kiedy jest ostatni moment na zapis, czy wogóle jest ona potrzebna, co sadzicie na ten temat?

 
reklama
Jolik trzymaj się, to już niedługo. W sumie fajną masz tę godzinę, ledwo wstaniesz i już będziesz po wszystkim, po co Ci dodatkowy dzień czy pół stresu ;)

Ja planuję chodzić do szkoły rodzenia, ja nigdy nie zajmowałam się dziećmi ani mój mąż, a w szkole rodzenia poza samym porodem jest dużo zajęć dotyczących noworodków. Sprawdziłam sobie grafik, kolejny kurs rusza na początku siernia. Jeszcze się nie zapisałam.
 
Do góry