reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa narobiłaś mi smaka tym serniczkiem. Szukałam go teraz w "deserkach" ale jakoś nie znalazłam. Jak bedziesz miała chwilkę przeslij mi go mailem plissss Jak się w poniedziałek obronnię to szybciutko taki serniczek sobie zrobię :-)
A z gośćmi to masz rację, codziennie widuje sie z mnóstwem osób i jakoś w domu nie mam już ochoty nikogo gościć. Przynajmniej w tygodniu. Zmieniłoby się to na pewno jakbym całymi dniami siedziała sama w domku. Wtedy bym za towarzystwem tęskniła :-)
 
reklama
Doxa mam nadzieję, że nie sprawiło Ci to za dużo kłopotu. Właśnie go sobie odebrałam. Serdeczne dzieki :-) Jesteś nieoceniona !!!!
 
Na poczatek wystarczy ten jeden na sernik :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie...
A teraz muszę Cie DOXA przeprosić. Tak jak wczesniej pisałam muszę mykać do ksiażek. Poniedziałek tuż tuż a ja nadal mam w głowie pustkę :-(

Do "usłyszenia" wieczorkiem papapa
 
No to sie wiele nie nauczyłam przez te dwie godzinki :-)
Przyjechali moi rodzice i przywieźli od siostry worek co ja mówię wór ubranek dla mojej dzidzi :-)
Żałuję tylko, że ze względu na obecny brak czasu nie moge się nimi zająć. Ale we wtorek jak już bedzie po wszystkim porzadnie się za nie wezmę :-) STRASZNIE SIĘ Z TEGO POWODU CIESZĘ !!!
 
Nareszcie do was dotarłam .Rano byłam z córką na spartakiadzie ( zdobyła nawet medal w biegach) a potem poszłam na ogródek trochę poleniuchować na leżaczku .Jak wróciłam miałam jakąś awarię netu i nie mogłam się do was zalogować ale już mi się udało.Pogoda u nas jak dla mnie wspaniała nie było słońca ale zimno też nie ma tak w sam raz.Mam nadzieję że narazie tak się utrzyma bo podobnie jak ty Doxa żle znoszę upały.W poprzedniej ciąży byłam cała opuchnięta i ledwo żywa, pamiętam że siedziałm w domu i nogi ciągle moczyłam w zimnej wodzie.
 
Jolik ale będziesz miała frajdę od wtorku, ja to przechodziłam tzn. jeszcze przechodzę bo nie przebrnęłam przez wszystkie ubranka, a jakie emocje temu towarzyszą!!!

Kasiu - gratulacje dla córci!!! A jeśli chodzi o moczenie nóg, to wczoraj stosowałam ;) Muszę przyznać, że pomaga, przynosi ulgę!
 
reklama
Jolik , powodzenia w nauce , będę za ciebie trzymać kciuki. Odezwij się jak będziesz mogła.
Doxa , narobiłaś chęci tym sernikiem nie jednej i co będę też musiała zrobić.
 
Do góry