reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej Doxa,
Po 5 dniach rehabilitacji nareszcie odczuwam ulgę :-) jest widoczna poprawa :-) Cieszę się niezmiernie bo wreszcie mogę ponosić mojego Klocka :-)
 
reklama
Ja po lekarzu pojechałam przez rodziców, Natalka przespała się w ogródku, dopiero niedawno wróciłyśmy.
No i moja córeczka ma nową umiejętnośc, a raczej jej poczatki, podciąga się za nasze r ęce do siadu - klasycznie, a później opiera stópki i wstaje. Trzęsie się cała na wyprostowanych nogach, dumna jest z siebie i nie da się jej połozyć. Mój Tata mówi, że maksymalnie wn iedzielę będzie raczkowała, ja mam nadzieję, że jednak nie. NO i teraz mogę zapomnieć o podawaniu jej rąk
 
tymek też tak robi :)
alez te nasze maluszki są sprytne co?
a tymek beczał bo mu sie dzis strasznie pić chce... wypił już ze dwie butle soku... nie wiem czemu. ale głupia matka jestem, ze sie nie domyśliłam od razu tylko narezkałam na niego ze maruda :(
 
no właśnie on też mi mało co wypijał... dziś mu się tak bardzo zachchciało. może to przez to ze po raz pierwzy dostał zupkę z mięskiem? a może dlatego, ze cycka coraz mniej i mniej :-[
 
dzien dobry

mala od swiat przesypia cale nocki to chociaz moge sie wyspac

a mnie dzis sie nic niechce a do 15 musze posprzatac i wyjsc na spacer i po zakupy
 
reklama
Alunia, to masz super z tymi nockami. U mnie odwrotnie, Natalia budzi się częściej niż kiedyś, więc i ja mniej kumata jestem rano.
 
Do góry