reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

czesc - dzisiaj w mojego maluszka chyba wstąpiło wiosenne orzywienie, bo fika i cały czas się śmieje a o spaniu nawet nie myśli, poza tym odkrył swoje nóżki i ciągnie za skarpety. a ja padam ze zmeczenia
 
reklama
ja też padam :( a mój mąż wrócił z pracy zjadł obiad i pojechał na szkolenie :( jutro też szkolenie do 16 i do wieczora jeszcze do starej firmy instalować szafki i wagę w kabinie :( a w domu syf, a mnie się nic nie chce... plecy mnie bolą :(
za to słońce nioeźle świeci ;D
 
wrocilismy.... 

nogi wchodza mi w dupe, a stopy wygladaja jak 2 wielkie, czerwone kajaki...  ::)

Doxa, przypomnij mi we wtorek, ze mam Ci za kawe oddac... bo na smierc zapomnialam...
 
a no nachodzilam.....

wrocilismy dopiero 17.30 i dotad prawie przez caly czas na nogach... czyli praktycznie 5 godzin...
....a z moja waga to ::)
 
Czesc dziewczyny. Ja to sie wysypiam niezle, bo maly usypia ok. 23 i spi do ok. 9-10. Wiec spoko. Ale spi przy cycu i co 2 godz pije, wiec maz ma eksmisje z loza malzenskiego. Handra mija razem z @, wiec to on chyba wszystkiemu winny. Pogoda robi sie swietna, ze cycocha malemu na dworku daje i nie musze juz gnac do domu jak mu sie jesc zachce. Strasznie mi plakal przed spaniem i nic nie pomagalo, az w koncu zasnal w wozku nareszcie. Normalnie az sie zestresowalam, bo on nigdy tak sie nie drze, biedaczek. Moze te zabki go bola, bo juz wyszly na powierzchnie ale pewnie i tak mu dokuczaja. Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Hej,
Syla - rzeczywiście do Twojej Maleńkiej jeszcze nie dotarło, że mamusia musi być wypoczęta :-)
Tymuś niestety też się budzi miedzy 23-1 w nocy. Na szczęście jak tylko dostanie pierś szczęśliwie zasypia. Rano zazwyczaj budzi się ok 5 i do 8 moje SŁONKO już nie śpi ...

W pracy nadal wysokie obroty ... zbyt wysokie. Przychodzę do domu padnięta i naprawdę nic więcej nie chce mi się robić :-(
 
reklama
Do góry