reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Dzień dobry,
U nas niby spokojnie ale Natalia znów o 2:00 się obudziła i imprezowała do 2:45, picie, jedzenie, spiewy - nieźle. I o 6:00 ją zabrałam do nas, bo mi za wygodnie i spać się chciało. Inna sprawa, że ja od kilku nocy coś za mało sypiam, chyba się zacznę wcześniej kłaść spać, bo ziewam od 22:00.
I chyba coś jej strasznie przeszkadza, bo pakuje do buzi łapki i się wścieka.
 
Witajcie,

Tedy moja też: 24.00-24.30, 2.00-2.30, przed 4.00.... ;) :laugh: Praktycznie to mogę się nie kłaść i coś w nocy porobić. Chyba muszę pomyśleć o lepszym wykorzystaniu przerw pomiędzy pobudkami mojego dziecka ;D
...a zasypia ostatnio nie o 19, tylko kokosi się do 21.

oj KasiaN, musimy myśleć że będzie lepiej. U mnie też ostatnio kryzysy ale to pewnie to przesilenie i brak czasu na różne pierdoły.
 
Magdusiek ja ostatnio zaczęłam wcześniej się kłaść, bo padałam, ale rano wcale lepiej się nie czuję ;)  Jednak tu chyba chodzi o rwany sen!
 
hej :)
nie moje na szczęscie :) tymek budzi się raz ok 5-6 (zasypia ok 18.30) także jest ok. tyle ze dziś np bardzo się kręcił i połakiwał przez sen, wiec o 4 go nakarmiłam (przez sen, chyba po raz pierwszy w swym półrocznym życiu zjadł przez sen) i spał spokojnie do 7 o której to zaczął szlochać przez sen :( on czasem tak robi. szlocha rozpaczliwie i nawet jak go budzimy i przytulamy to jeszcze szlocha :(
u nas ładnie za oknem :) super!
 
reklama
Witam
My wstalysmu o 7 jak co rano wtygodniu bo Starsza córke odprowadzam z KAsia do przedszkola,Jestem cholernie niewyspana bo wczoraj siedziałam do pierwszej w nocy bo spac sie niechciało
 
Do góry