reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam wszystkich!
Dawno mnie tu nie bylo. Tesknilam za wami! A co tu nowego slychac?
U nas nic ciekawego. Pogoda sie poprawia, z dnia na dzien coraz cieplej. Juz niecaly miesiac i jedziemy do Polski, jak zalatwimy na czas malej paszport oczywiscie.
Juto jedziemy do siostry na ur. Ma dopiero 12 lat a jest o 5 cm nizsza i wchodzi w moje spodnie, oczywiscie z przed ciazy ;D
Chodzimy codziennie na dlugie spacerki.
Dzisiaj tez spiewalam Olivi piosenki ktore wyslala mi Efunia. Milo bylo powspominac przedszkole i wogole dziecinstwo.
No ide troche poczytac.
Pa
 
reklama
Cudnie dzisiaj, wyszłam na chwilkę po drobne zakupy (pieluchy, mięso, suszarka do prania - nic specjalnego, bo pewnie częśc pomyśli, że znów poszalałam), nbie było mnie 3 godziny, Kamil spytał czy do Grodziska po to mięso pojechałam ;) A Natalia śpi.... no i czekam aż się obudzi, żeby z nią wydreptać. POpołudniu idziemy do znajomych, fajnie.
 
Cześć
Ja tylko na chwilkę. Jesteśmy z Weroniką dalej w szpitalu. Mamyjuż czwarty antybiotyk, Weronika jest uczulona na wiekszość podawanych jej leków.Choć rotawirusa nie wykluczaja , dowiemy sie jutro. Cały czas ma biegunkę i wysypke alergicxczną . Pare dni temu miała wstrząs alergiczno- toksyczny , dało sie to jednak opanować . W domu jestem tylko przelotem, przyjechałam ze szpitala się wykąpać , ale zaraz juz jadę spowrotem. Pozdrawiam wszystkich i wszystkim , życzę dużo dużo zdrowia.
 
reklama
hej, ja jestem - przeglądam net w poszukiwaniu wózka ::)
dzisiaj spędziliśmy bardzo aktywnie dzień - rano basen, póżniej pola mokotowskie - nogi mi w d...prawie włazły, ale bardzo miło było...przez cały spacer biadoliłam na wózek ehh
 
Do góry