reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Teddy pisze:
ja nie chce chrzcic Krystiana (z nazwiska Biskupskiego) ;)...

nie chce dlatego, zeby nie byl wbity w schemat, tak jak ja jestem: chrzest, komunia, bierzmowanie... potem oczekuje sie slubu, innych aktow... ::)
ja umialam przerwac ciag, ale nie kazdego na to stac... i dlatego chcialabym, zeby moje dziecko samo okreslilo swoja przynaleznosc...

a wiesz, ze ja tez tak chcialam? bo te sakramenty troche na sile - szczegolnie komunia i bierzmowanie. wazniejeszy jest prezent, a nie przezycie duchowe. ale troche podyskutowalismy i doszlismy do wniosku, ze jakies podstawy dac trzeba, a potem samo zdecyduje co wazne, bo na pewno za morde do kosciolka ciagac nie bede.
 
Witam dziewwczyny i maleństwa1

Piszę zdać Wam relację odnonie tych guzków.

Otóż poszliśmy do pediatry w przychodni i ona stwierdziła że owy guz może być przyczyną moich hormonów dostarczonych Laurze wrazz mim pokarmem.

Kiedy usłyszała o nowotworach piersi w naszej rodzinie powiedziała, że należy dziecko kontrolowa co pł roku i dała nam dodatkowo skierowanie do Poradni Chorób Sutka.

Pojechaliśmy tam, jednak jak to w NFZ jk zwykle terminy już na miesiąc zarezerwowane, więc wczoraj poszliśmy pyatnie do lekarza, który ma kolorowe usgi zajmuje się min. mammografią u kobiet oraz prześwetleniami bioderek u niemowląt.

Lekarz obejrzał małą dokładnie i stwierdził, e patologicznych zmian w ty guzku nie ma i mamy przyjść do kontroli za pół roku!!!

Tak się cieszę!!!
 
dziendoberek :)
przedstawialam sie juz w innym topiku, ale tam chyba niewiele osob zaglada, wiec postanowilam przywitac sie tutaj :)
mam na imie Asia, jestem mama 3 dzieci, 2, 5 rocznego ON- ka , 2 szczurow i meza ;)
mieszkam w Moers/ Niemcy, z Polski pochodze z Sopotu :)
moja najmlodsza pocieche przedstawilam w topiku ze zdjeciami dzieci urodzonych w pazdzierniku ( chyba wlepie tam tez swoja fotke, bo ja tez pazdziernikowa jestem ;) ), Maya skonczyla dzisiaj 4 miesiace :)
 
Kaszu bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku. :)

Aszka Witaj. Córeczka śliczna. Szkoda tylko że fotki takie małe :)
 
My właśnie wróciliśmy z wizyty u ortopedy. Wszystko jest w porządku wiec bardzo się z tego ciesze :D
Następna kontrola jak Natalka skończy 6 miesięcy.
Poza tym lekarz kazał nam a ramach profilaktyki nosić Natalkę okrakiem na brzuchu. W zwiazku z tym mam troche wątpliwości. Moją talię trodno nazwać talią osy i wydaje mi sie że w tej pozycji nóżki Natalki są bardzo szeroko.
Czy któraś z Was też tak musi nosić dziecko?

Aszka
dzięki :) Twoja córa też ma niezłą grzywę jak widze. Kiedy przewidujesz pierwsze zabiegi fryzjerskie? ;)
Nawet nie wiedziałam ze tak można z tymi zdjeciami:-[
 
Hej hej my już po spotkaniu
Dawidek dał trochę popis  ;D A teraz bawi sie na macie - chyba się za ną stęsknił  ;D
A w ogóle to największy grubas ze wszystkich obecnych dzieci  ;DAle ja ofiara zapomniałam aparatu więc na zdjęcia sama poczekam ;D

luszka pisze:
Poza tym lekarz kazał nam a ramach profilaktyki nosić Natalkę okrakiem na brzuchu. W zwiazku z tym mam troche wątpliwości. Moją talię trodno nazwać talią osy i wydaje mi sie że w tej pozycji nóżki Natalki są bardzo szeroko.
Czy któraś z Was też tak musi nosić dziecko?

Luszka my tak mamy nosić Dawiego, ale on to niezbyt lubi Jeśli tylko pamiętam to rozkładam mu nogi i tak go noszę
 
reklama
Do góry