reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień Dobry Kobietki,

Z całego
serce2.gif
życzymy Wam samych spełnionych miłości, słońca na co dzień, czułości od Partnerów Życiowych i SZkrabów i spełnienia wszystkich marzeń

Gorąco całujemy 

usta02.gif


Jaś i Małgosia
 
reklama
Kaszu,

Nie martw sie kochana, to na pewno nic groźnego. Pogadaj koniecznie z lekarzem i dowiedz się o profilaktykę postępowania. U nas w W - wie w poradni genetycznej robią dzieciakom z grupy ryzyka (Ty i Laurka w takiej jesteście) badania i monitorują cały czas. Może udaj się do właściwego ośrodka (zreszta teraz to można wszędzie) i zapiszcie się obie do tego programu. Bo Laurka to jedno, ale jeszcze Jesteś Ty i Twoja siostra!
Gratulacje za fantastycznie zdany egzamin!!!!

Luszka,
ja juz po shoppingu, kupiłam  .... herbatkę dla Misia i formę do tarty!!! ;D ( brałam 10 torebek, szkoda, że nie widziałyście miny Pana ;D), acha staniała i teraz kosztuje całe.... 3,90 zł!
poza tym nabyłyśmy z Doxą, drogą kupna pojemniki na zabawki dla dzieciaków i ja jeszcze kupiłam krzesełko turystyczne dla Jasia! Jestem bardzo zadowolona. Dla siebie, śliczną, słodziutką, wiosenną bluzeczkę :laugh:
a spacerek też odbębniony, co prawda ze względu na pogodę tylko godzinę, ale Jaś jeszcze kima na balkonie.
Dziś mój Synek zaliczył "dorosły" spacer w spacerówce. Ale zabawa (ciekawe dla kogo większa) ;D

Patka,
sama piecz chlebek. 5 minut roboty, a mąż z okazaji Walentynek i chleba ::).......

Magdusiek,
Natychmiast proszę zrobić prezentację pierścienia!! :)

ale sie rozpisałam


 
reklama
Do góry