reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Natalia śpi na balkonie :) Udało się, bo płakała przy usypianiu i juz myslałam, że nici... ale jednak.
Małgosiu - super zakupy! Ja właśnie piję herbatkę z ikei... Tak myślałam, że z Doxa wybyłyście wspólnie :)
Ten pierścionek to własciwie nie pierścionek tylko obrączka z cyrkoniami i granatami, taka prosta. Pierścionki jakoś mi się nie podobały, albo jak już mi sie podobały to identyczne już mam albo ja albo moja mama (my wspólnie część rzeczy nosimy).
Patka - ale ten Twój Dawidek przystojny! Już wiem czemu nie przyjeżdżasz na spotkania - jeszcze by go któraś z dziewczyn Natalce Luszki odbiła ;)
 
reklama

hej laseczki......znowu produkujecie stronki do czytania ;) zaraz id poczytac, ale najpierw musze sie podzielic z Wami moim szczesciem ;) kurcze udalo mi sie kupic bilety na Depeche mode, ciesze sie jak dziecko w koncu przeszlo 10 lat ich sluchalam az do urzygu i marzylam ze kiedys pojde na ich koncert......teraz siedze i sciagam ich stere przeboje i placze ze wzruszenia.....durna jestem co ?;)
 
magdusiek pisze:
Patka - ale ten Twój Dawidek przystojny! Już wiem czemu nie przyjeżdżasz na spotkania - jeszcze by go któraś z dziewczyn Natalce Luszki odbiła ;)

Tam od razu odbiła. Ja dbam o nasze dzieci jeszcze jakiś związek Dawidek by rozbił i potem co, do biednej matki by były pretensje  ;) ;D

Obudził się ten przystojniak, więc znów spadam  :(
 
ja też!
jakbym nie zajrzała to życzę Wam
uscisk.gif

i jeszcze
onajego.gif


pa, pa!
usta.gif
 
malgosia_76 pisze:
ja juz po shoppingu, kupiłam  .... herbatkę dla Misia i formę do tarty!!! ;D ( brałam 10 torebek, szkoda, że nie widziałyście miny Pana ;D), acha staniała i teraz kosztuje całe.... 3,90 zł!

Misio dziekowac ciotkom zakupczankom...  :-*
 
Syla ... no tak, tylko muszę jeszcze coś do tych świec przygotować :laugh: :laugh: :laugh:

Teddy nie ma za co!
 
kaszu27 pisze:
Dziewczyny mam kolejny problem!!!

Dzisiaj namacałam u Laury, że ma jakieś zgrubienie na lewym sutku - taki guz!!!

Bardzo się boję, jestem wręcz przerażona....!

Przypominają mi się straszne rzeczy odnośnie tej strasznej choroby na którą poumierali, wolę nawet nie mówić wprost - wiecie o co mi chodzi!

Nie wiem czy dzisiejszej nocy zmrużę oczy! Rano idziemy zaraz do lekarza!

Kaszu, dopiero teraz odczytałam Twój post.
Moja Iga też miała coś takiego, później przerodziło się to w "sporą krostę" i po ok 3 tyg się wchłonęło. Było to dokładnie na obrzezu sutka. Mówili w szkole rodzenia że u dziewczynek tak się dzieje czasami. To hormony mamine się uwalniają czy coś takiego. Rozumiem Twój niepokój bo ja też miałam czarne myśli. Moi rodzice też, tak jak Twoi zmarli na to świństwo.
Dla świętego spokoju idź do lekarza aby Ci wszystko wytłumaczył.
Jeszcze jedno, na przyszłość. Małgosia ma rację z tymi programami.
 
czesc :)
a u mnie dzisiaj swieto podwojne...ba potrojne:)
1. Mala ma 4 kwartal :)
2. zakochani jestesmy to swietowac wypada
3. mam urodziny :laugh:

wiec u mnie kolacja i pyszny moj serniczek :)
 
reklama
Do góry