reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

my po szczepieniu. liczylam, ze dziecko padnie, a tu dupa - nic jej ta szczepionka nie ruszyla! a jaki dala koncert ::) nigdy jeszcze tak nie krzyczala! bo sie przestraszyla, ze dr kebap (alez jestem politycznie niepoprawna 8) )jej dotknal stetoskopem, ale co sie dziwic - jest przyzwyczajona do bialych twarzy... wazy 6390 (dobija do 90centyla) i ma 64cm (weszla na 97!). lepek na 75centylu.

bedziemy musialy doszczepic gruzlice :(

u nas dzien jak co dzien - walentynek nie obchodzimy
 
reklama
Orzech, 100lat
a015.gif
 
Orzech! Wszystkiego najlepszego kochana!!!

Ja na razie mam świece i zupę ;) I uprasowane koszule i jeszcze sprzątnięte mieszkanie. I małą dziewczynkę, która właśnie się znudziłą leżaczkiem i aktualnie gada do deski do prasowania ;)
 
Doxa, teraz widzę jeden plus braku obecności męża. Nie muszę nic robić ;) :laugh:

Nie wiecie czy takie ześwirowane osoby jak ja nie powinny brać jakiś hormonów? Ja mam takie huśtawki i takie rzeczy robię że mój mąż chyba mnie za chwilę zostawi. :laugh: Że on mi jeszcze takie sms-y śle to się dziwię. Ja już dawno bym taką wariatkę rzuciła. Sama nie mogę się ujarzmić. Poza tym chyba te moje zachowanie była związane z @, co prawda jej nie dostałam ale wczoraj miałam jakieś dziwne plamienie jak miesiąc temu. Hi, hi nie może się przebić taka jestem zawzięta. Ale dzisiaj zupełnie inaczej ze mną ::)
 
dziekuje Doxiaczku , dziekuje Magdusiek:)

no wlasnie ja pominelam powiadomic, zr Anula tydzien temu wazyla 6200 i ma 62 cm :)

lece poczytac dalej i musze popytac o spanie bo u nas sie poprzestawialo okropelnie, ale to nie wtym watku ;)
 
Ja Oskarowi dzisiaj dałam do szkoły batona z okazji święta :laugh:

a od męża dostałam sms-a że bardziej mnie kocha niż ja jego, hi, hi.

ja też lecę pooglądać zdjęcia bo daaawno nie widziałam dzieciaczków.
 
reklama
Do góry