reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jeśli chodzi o studia to ja dla odmiany mam wszystko zdane od dawna, ale praca kwiczy. Tak samo jak moja coreczka aktualnie ;) Jak ktoś ma ochotę napisać słów kilka to ja chętnie oddam w dobre ręce ;)

Teddy, ale jak to została Ci podprowadzona karta graficzna....?
 
reklama
wczoraj... kiedy spalam... i podobno wyrazilam na to zgode... ;)

na szczescie moj nieslubny kimac poszedl, wiec sobie moge pokorzystac z jego kompa i mojej karty... :)
 
Cześć dziewoje. dobry dzień :)

U nas 2 dzień z rzędu pobudka o 7 rano. W końcu chyba dziecko spowrotem przestawiło się na przesypiane całej nocy. :)
Tylko martwię się czy nie za mało je... ale ważyłam ją dzisiaj rano - równiutko 6 kg, więc chyba nie najgorzej ;)
 
aaa. to rozumiem.
Strasznie sypie i chyba oleję dziś spacer :( chyba, że przestanie... tylko, że nie wygląda jakby miało przestać.
 
my idziemy na spacer... i po tone zakupow... ::)
....a co, trzeba wykorzystac ukochanego przy swiecie... ;)
 
Magdusiek ja od tygodnia nie byłam na spacerze :( Albo mróz powyżej 10 stopni albo zamieć śnieżna. Dzisiaj też pada... ale to tak jest jak się mieszka na Syberii ;)

Teddy pisze:
....a co, trzeba wykorzystac ukochanego przy swiecie... ;)

Teddy trzeba, trzeba :)
Ja niestety swojego będę musiała inaczej ... wykorzystać ;D
 
Cześć wszystkim

Najpierw się witam, potem polecę nadrabiać zaległości.

Mam świeżutko sformatowanego kompa  ;D Aż mi głupio taki pustak jeszcze z niego (jeszcze wszystkiego nie zdążył mój małż wczoraj zainstalować)  ;D
Do tego małż mnie zaraził (ale już mi lepiej), Dawidek ma katarek ale dopiero dzisiaj  łaskawie mi przyjmą dziecko w przychodni (ciekawe co by zrobili jak by miał wysoką temperaturę - też by powiedzieli że nie mają miejsc  :mad: )
Ja też nie wychodzę (od wczoraj), strasznie mnie to dołuje ale nie ma co ryzykować Dawidek przez ten katarek ciężko oddycha - -mam tylko nadzieję że to nic poważniejszego (temperatury nie ma na szczęście)

Właśnie moje dziecko przekręciło sie z brzuszka na plecy - SAMO, no nie lecę po aparat może powtórzy wyczyn
 
Witajcie mnie też choóbsko wzieło..jestem na zwolneiniu to końca tygodnia.
Właśnie wypiłąm mleko z czosnkeim i miodem..łeee aż mi sie cofało..ale podobno pomaga,,,
Dziś na koacyjkę robię Lasagne...ciekawe jak mi wyjdzie

Kaszu mam nadzieję że to nic grożnego jak mówią dziewczyny.
 
reklama
Patka tragedia...boję się zeby mała ode mnei nie złąpała..ale ejstem dobrej myśli..
 
Do góry