reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

HEJ, HEJ, HEJ!!!!
Witam Was serdecznie!

Wczoraj miałam ten straszny egzamin. Miał by ć pisemny - wkuwałam [prawie tydzień, bo ten wykładowca to istny SS-man!!! Przyjechałam do szkoły a tu się okazuje że facet sobie jaja robi...kazał wszystkim (180 osób) ustawić się po kolei pod pokojem nauczycielskim , bo robi ustny!!!

Szok!!! Jedno pytanie i odpowiedż a jak ktoś się dłużej zastanawia to pała!!!

Ale zdałam na 4,5!

Tak się cieszę!!!!
 
reklama
Kaszu to super!!
Moje gratulacje :)

Shady Natalka 1go lutego wazyła 5710 i pediatra mówiła ze jest ok nawet nie kazała dokarmiać wiec sie nie przejmuję
 
hej :)
Gratulacje Kaszu :)

Kasia 74
to tak, ja Cie nie chce dolowac, ale ta pani dentystka nie zna obowiazujacych treraz zasad leczenia...ma sposoby prehistoryczne i niestety Ty za to placisz cierpieniem :( :mad:
Takiego stanu zapalnego nie zostaia sie po prostu, zeby ropa wyplynela...juz nie. Leczenie kanalowe robi sie na jednej wizycie...na koniec zamykajac zab. takie wietrzenie do niczego poza dalszym zapaleniem kosci nie prowadzi :mad: :(
Z antybiotykow, to mozna brac amoksycyline, ktory niestety w takich przypadkach nie musi wcale pomoc, a szczegolnie nie pomoze dopoki wszystko z tych kanalow nie zostanie gruntownie wyrzucone, wyplukane i osuszone!

Przykro mi ze mam takie wiesci dla Ciebie :(
A skad jestes Kasiu? jestes pewna, ze TWoja pani dokrot to dobra dentystka? :(

 
No to ładnie wyszło z tymi zębami ... jak sobie pomyślę że w każdej specjalności są tacy "fachowcy" łącznie z pediatrią! to aż mi się włos na głowie jeży!!!
 
Orzech mojemy Olikowi kolor nie zmienił się w brązowe i chyba już się nie zmieni :( :( :( Straciłam nadzieję :mad:
A jak oczka Anulki?
 
Dobry wieczór,
Pierwszy i ... ostatni dzień szkolenia mam juz za sobą. Miałam być na nim trzy dni, ale jak sie okazało na takim szkoleniu byłam dokładnie rok temu tylko pod innym tytułem :-) Wyjaśniłam sobie z szefem tę pomyłkę i jutro normalnie idę do pracy :-) Hurra ! Bo dzisiejsza ponad 12 godzinna rozłąka z Tymkiem bardzo mnie przybiła :-(

A tak wogóle to Tymek zaczyna miewać koszmary nocne albo cos mu dolega :-( Wczorajszej nocy budził sie z trzy razy z krzykiem, a dzisiaj również juz zaliczyliśmy taka krzykliwą pobudkę. Qrcze nie wiem co się dzieje :-(

Dziewczyny, wybaczcie ale ja nadal nie umiem nadrobić zapisanych przez Was wątków... za dużo tego, a za mało czasu :-(
 
Jolik mój Oli wczoraj w nocy dokładnie to samo, budził się z krzykiem i niełatwo było go uspokoić!!! Nie wiem co to, może zęby??
Cieszę się, że wymigałaś się z tego szkolenia ;)
 
reklama
Hej, hej,
Syla, kochana, nie kłóć się z Mężem, przecież się kochacie, szkoda czasu na afery.  ;)

Kaszu - gratuluję!!!

Mnie dziś Kamil wyciągnął do sklepu, po pierścionek z okazji urodzin Natalki, jakoś do tej pory nie było czasu albo pierścionka :laugh: W związku z tym Natalia poszła spać bez kąpieli, bo gdy dotarliśmy do domu to ledwo na oczy widziała, teraz leży w łózeczku po cihutku i ogląda ochraniacz.

Z tymi fachowcami to tak jest, ja nie miałaybym operacji kolana gdyby ktoś w porę dobrze obejrzał zwykłe zdjęcie rentgenowskie, nie mówiąc o tym, że nie miałabym drugiej i rocznej niemal rehabilitacji (a przecież wciąz nie mam super) gdyby w trakcie pierwszej operacji ktoś obejrzał dokładniej co jest, a następnie zwierzył się z tego... no, ale cóż...

Doxa, może jeszcze mu się zmienią, nie poddawaj się :)
 
Do góry