reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Shady, Ja też myślę, że nie masz się czym martwić.

Małgoś, na spotaknie to ja w ogóle się nie nadaję. Zanudziłabym Was.
Jestem jakaś chora! Wczoraj zaczęłam pakować męża i powiedziałam że ma sobie jechać skąd przyjechał. Jeden dzień był w domu :(. Zamiast się nim cieszyć to wszystko spieprzyłam. Dziś mam takiego doła że lepiej nie mówić. Morze łez.... Wszystko mi się wymyka z rąk. Zachowuję się jak dziecko! Szkoda słów więc się woóle nie odzywam.
 
Syla,
Jutro walentynki, masz niepowtarzalną okazję się zrehabilitowac przed mężem. Jachu dzis przytargał jabłuszko z napisem Kocham Cię, reszta niespodzianki jutro. rozczulił mnie zupełnie. Niby nic a cieszy :laugh:
 
HAAAAAA w sobote bede miala ikeowska herbatke....i nie bedziecie mnie wiecej wkurzac zapachem tej herbatki, do tej pory mi sie sni ;)
 

Malgosia hahaha nieeee.....cala przyniosly ale takiego apetytu narobily ze w sobote jade do ikei i przy okazji kupie sobie kubek niekapek ;)
 
reklama
Do góry