reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Hej, hej,
moje dziecko nie dorosło do czytania bajek :laugh: Za każdym razem zamyka książeczkę - po kolejnym zamknięciu uznałam, że ok, spróbujemy za jakiś czas znowu ;)
Syla, dawno Cię nie było.
Widziałam też Duralex w innym wątku, też coś rzadko ostatnmio zagląda.
 

hej hej.....qrcze martwie sie.....Alanek przybral przez miesiac 400 g :(( p0ediatrta mowi ze to normalne bo przeciez ida mu zeby (4 na raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) poza tym wyglada zdrowiutko nic mu nie jest, ale i tak sie martwie :(( powiedzcie ze to nic takiego......pleaseeee......no i stanelo na tym ze mam juz od dzis dawac zupki po calosci (cale sloiczki) bo mozse moj synus ma juz dosc mleka ;) albo wdal sie w tatusia i bedzie taki sam patyczak :))
 
Shady,

jak pediatra mówi, że wszystko ok. to wszystko ok. my takie same mauśki jak Ty. trzeba sie słuchać i nie martwić, nam powiedział, żeby zupki z miesem już dawać, pomimo, że Jaś ma rapyem niespełna 4,5 miesiąca.

Cześć Sylunia,
Chandra nie minęła?
Może spotkanako?
 

dziewczyny nawet nie wiecie jak mi ulzylo po Waszych slowach az lza mi sie ze szczescia zakrecila :)

Vertigo pediatra poiwedziala to samo, ze chudo nie wyglada wiec nie mam co sie denerwowac ale wiesz sama jak to jest ;) martwimy sie na zapas :)
 
Witajcie Mamuśki i Bobaski.
My dzis bylismy na 2 godzinnym spacerku. Myślałam że mała n]bedzie po nim głodna a ona prawie w ogóle nie chciała jeść. Zaraz chyba zrobie drugie podejście. Teraz sobie lezy i gada z karuzelą ;D


Małgosiu
zapomniałam wziać od Ciebie nr tel do "basenów" wiec poproszę :)

Shady Ja też bym sie nie martwiła jak pediatra mówi ze dobrze to dobrze. :) A ile Alanek wazy jesli mozna spytać?
 
reklama

totalny odjazd jesli chodzi o centyle:"
Luszka juz mowie
waga - 6400 g pomiedzy 25 a 50 centylem
wzrost - 66 cm - 75 centyl
obwod glowki - 42,5 cm - 90 centyl

 
Do góry