reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama

hej laseczki....... dzis dosc pozno, bo maly od 9.00 nie spi i trzeba ciut sie dzieckiem zajac, mimo ze jestem "wyrodna matka" ;) :)) a co do zamkniecia watku fotek jestem za a nawet przeciw ;) , sama chcialabym powklejac fotki Alanka ale jak sobie pomysle ze "szpiegi" moga sobie popatrzec i komentowa to slabo mi sie robi ;)
 
Witam.Właśnie wróciliśmy od pediatry no i mały przez ostatni miesiąc przybrał 600 g czyli tyle co i w poprzednie miesiące...czyli nie trzeba na razie niczym dokarmiać.Poza tym mały ma okropnie obsypene krostkami ciałko, pod ręką dosłownie jak papier ścierny do tego plamki z odchodzącą skórą, ja mam plamy czerwone na rękach i też mi się z tego łuszczy skóra- oboje mamy alergię nie wiadomo na co.Dostaliśmy jakiś płyn do smarowania bo sterydy na tak dużą powierzchnię ciała nie można.
 
Karen, to super, że nie musisz niczym dokarmiać. Mam nadzieję, że alergia się Wam niedługo skończy :)
 
niech mnie. Od czego mam zacząć czytanie????????? Toć to na całą noc.

Małgoś no to ja też jak najbardziej za. Zablokowaniem dostępu oczywiście.
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Tymka Jolikowego :-* :-* :-* :-* :-*

Doxa, Małgoś Dużo zdrówka.

Jesteśmy po spacerku. Długo nie chodzłyśmy bo mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia no i sernik trzeba upiec na sobotę ;)
Poza tym jest mokro i ślisko :(
Kiedy wreszcie skończy sie ta zima??
 
Do góry