reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

to poczekam, az się kobietki dzisiaj wyjają, do tych, które dziś się nie pokażą, trzba bedzie sesemesa, lu maila napisać i jutro zgłaszam do Aletki
 
reklama
oki, Doxa, ale mam nadzieje, ze masz te "wieksze", bo jakby mi sie cos wyjatkowo spodobalo, to chciala bym wieksze... :)


z tym zamknieciem - moze byc, ale wrzesniowki juz sie z tym tematem miesiac chyba woza... wiec nie wiem, czy to taka prosta sprawa...
 
qrcze to jednak musze je wszystkie zmniejszyć :mad: ;) ... no to nie tak szybko kochana je dostaniesz ....
 
Vertigo nie chodzi o zamknięcie tylko o dostęp ... osoby nieuprawnione nie będą w ogóle widziały tego wątku lub nie będą mogły go otworzyć!
 
Doxa pisze:
qrcze to jednak musze je wszystkie zmniejszyć :mad: ;)  ... no to nie tak szybko kochana je dostaniesz ....

oj, rob jak chcesz... ;)

wczoraj Ci mowilam o marchewkowych noskach, co to najlepiej na zdjeciach widac...
.... no i zobacz fotke Olika... ;)
 
malgosia_76 pisze:
ponoć można ograniczyć dostęp do niektórych wątków. Chodzi mi głownie o zamknięcie grupy osób, które mają dostęp do wątków ze zdjęciami. Wtedy nikt nie pożądany nie bedzie przeglądał naszego wątku, gdyż dostęp będą miały tylko osoby uprawnione. Trzeba pogadać z moderatorem. Kto jest za zamknięciem dostępu osób z poza naszego miesiąca do zdjęć naszych i dzieciaków?

Ja jak najbardziej jestem ZA. Już kilka razy chciałam wkleić siebie z małą.. ale jak pomyślę, że każdy ma dostęp do tych zdjęć i może mnie na ulicy pani X poznać to aż mi się odechciewa.
 
Doxa pisze:
Vertigo nie chodzi o zamknięcie tylko o dostęp ... osoby nieuprawnione nie będą w ogóle widziały tego wątku lub nie będą mogły go otworzyć!

przeciez wiem o co chodzi... tak sie tylko przekomarzam :p a szczezre mowiac to mi jest wszystko jedno
 
reklama
Ja tez sie zgadzam na zamkniecie tej podstrony z fotami - choc juz dawno nie umieszczlam tam zdjecia mego Małego Cudu, słuszna mysl :)
 
Do góry