reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jazz, Klif faktycznie OK na spotkania, tylko tam teraz chyba jakiś sklepik w Tchibo zrobili i nie wejdziemy z wózkami, a na górze z tego co pamiętam nie ma kawiarni tylko ryby.

Patka, wypuśc teściową na miasto :)
 
reklama

Teddy wlazlam w tego painta i dupa.......nic mi sie nie dzieje z fotkami.....sa caly czas takie same :((
 
czesc :)
pamietacie mnie jeszcze ;)
Lindsay ostatnio mnie skarcila, ze nie ladnie sietak dlugo nie pokazywac...wiec posluchalam jej i stawiam sie zameldowac...ba zameldowac, przede wszystim pozyczyc spoznione zyczenia
wszystkiego kochanego Olivierkowi
i
i dzisiejszemu Tymusiowi

poskacze jeszcze krociutko po innych watkach popatrze co nowego gotujemy i jak tam wybor wozkow i innych zabaweczek dla mamus i naszych maluchow.
A wspomne tylko, ze u nas wszystko OK, mala turla sie juz niesamowicie i ma straszna frajde jak sie tak przeturla...ja tez z reszta mam frajde jak to ogladam ;)
mam sporo pracy i dlatego malo mnie tutaj ale od keiwtnia bedzie lepiej ;)
 
reklama
Orzech, dziś o Tobie myślałam, własnie miałam spytać dziewczyn czy nie wiedzą gdzie się podziewasz, ale Natalia dała czadu po kąpieli i nie napisałam :) Co u Ciebie? Czemu dopiero od kwietnia będziesz częściej?
 
Do góry