reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jolik, cieszę się, że u Ciebie super i że niania ok.
Małgosiu - już odpadasz? A wspólne wieczory to co, pestka? ;) Obiecanki cacanki...
 
reklama
mały wykąpany i śpi, dużego usypia tata - a mama - no mama jak zwykle do kompa :laugh:

Jolik super, że wszystko się układa, ja dzisiaj byłam na chwilę w pracy i rzeczywiście fajnie jest się spotkać ze znajomymi, ale trochę smutno, że trzeba będzie malucha zostawić - ale damy radę ;)

 
Ina ty zdaje się też masz trzech facetów w domy tzn męża i dwóch synków - ale będziemy miały roboty...... ::)
przyznam, że marzyła mi się dziewczynka - te sukieneczki, spineczki ach.......może jeszcze kiedyś ;)
 
Dziewczyny a wiecie, że goście czyli niezarejestrowani użtkownicy mają bardzo zawężony dostęp do naszego forum? Np. naszego wątku w ogóle nie widzą, nie mogą naszych profili oglądać itp. :)
 
a ja nie wiedziałam, że ograniczony mają i dziwiłam się gdy Teddy napisała, że nagle nalot zarejestroweanych z DI nastąpił.
 
ina07 pisze:
Jazz  u mnie miała byc dziewczynka wychodziło tak na każdym Usg a że jest chłopczyk to się dowiedzielismy dopiero jak się urodził ....taki tajnos agentos:):):):)no i chodzil w różowych skarpetkach i koszulkach :):):):) a sukienke juz mialam w łapach taka przepiekna sztruksową pomaranczowa ale mój męzuś stwierdził zebysmy zaczekali ....:):)): mial nosa chłopak :):):):) mam 3 facetów a czasem czuję sie jak królowa ...:):):):) mój Patek musze przyznac że mi pomaga :)juz jest bardzo samodzielny:):):):):):):) a jeszcze nie ma 4 lat ... i tak szczerze mówiąc to przy dwójce dzieci nie odczówam juz tkiego napiecia stresu i nie jestem zmeczona tak jak to bylo przy pierwszym dziecku....nie ma porównania ....jestem szczesliwa:)


ale numer :laugh: :laugh:to się musieliście zdziwić
mój starszak też mi pomaga (ma już siedem lat) ja to wogóle jak bym jedno dziecko miała - Gabriel to już duży chłopak i swoje sprawy ma ;)
 
A czyli nie tylko ja nie wiedziałam, Magdusiek też :) I pewnie wiele innych użytkowniczek!

Widzisz Teddy, bo my nie węszymy i nie ścigamy innych :laugh: ... nigdy nie wchodziłam na forum jako niezalogowana to nie wiedziałam ... wnioskuję .... albo już dalej nie piszę :p
 
reklama
to znaczy kochana, ze nie czyscisz komputerka... bo jak sie porzadkuje komputerek i wywala ciasteczka, to potem trzeba sie logowac... :)
 
Do góry