reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Cześć babeczki!!!!

Połączyłam sie z netem (huraaa huraa huraa)
Mam problemy z kompem którego muszę po szaleństwach mojego małża co jakiś czas restartować
Nie wiem za bardzo co się dzieje na bb (bo mam jeszcze zaległości z weekendu) a chyba już nie nadrobię, więc znowu liczę że mi wybaczycie bycie nie w temacie ( zdążyłam tylko zerknąć że głównie Małgosine piersi były na tapecie  ;D)

Efuniu mojej koleżanki synkowi też przetykano kanalik łzowy. Mówi że nie było tak strasznie a ona też się bała (i czekała - mówi że niepotrzebnie im wcześniej tym lepiej) Głowa do góry
 
reklama

sluchajcie mam pytanko......czy ktoras z Was orientuje sie ktory portal internetowy ma powiadamianie jak przyjdzie mail? bo yahoo nie ma, nasze polskie tez nie wiec moze znacie jakis ktory ma?
 
Vertigo To super cieszę się że z Tosieńką ok
My idziemy do kardiologa 23 lutego też sie troche boje bo Natka miała niedomknięty przewód Botala po porodzie co prawda później sie domknął ale pediatra powiedziała że leciutkie szmery jakby było słychać a mi od razu przypomniała sie cała akcja z usg pod koniec ciąży... :(
 
luszka, nic sie nie martw, bedzie git! cholerny ten przewod! u nas na szczescie zamknal sie w pierwszym tygodniu, ale za to otwor owalny zostal :( a dzis okazalo sie, ze zamkniety! ;D
 
luszka pisze:
Vertigo To super cieszę się że z Tosieńką ok
My idziemy do kardiologa 23 lutego też sie troche boje bo Natka miała niedomknięty przewód Botala po porodzie co prawda później sie domknął ale pediatra powiedziała że leciutkie szmery jakby było słychać a mi od razu przypomniała sie cała akcja z usg pod koniec ciąży... :(

My też wkrótce do kardiologa w podobnej sprawie...chociaż pani pediatra twierdzi, że szmerów już nie słyszy, ale ja jakoś jej nie ufam...z bioderkami też się pomyliła trochę... :-[
 
Jazz cieszę się, że sprawa z urlopem się wyjaśniła :)

Vertigo jak to dobrze, że mała zdrowa.

Martulka idź jeszcze do innego ortopedy, mieliście robione usg bioderek? Bo jeśli nie to tym bardziej sprawdźcie to u innego lekarza. U nas było podobnie. Chodziliśmy do ortopedy do szpitala. Olewka totalna ale najgorsze, że przy drugiej wizycie zalecił szerokie pieluchowanie, bo jego zdaniem mała źle nóżki odwodzi i zapowiedział, że za 2 tyg szynę założy. Poszliśmy prywatnie do ortopedy ten zrobił usg i stwierdził, że wszystko jest w porządku i jak można dziecku założyć szynę nie robiąc usg. Gdyby nie to usg to mała nosiłaby niepotrzebnie szynę !!
 
:)

a z tymi bioderkami to jestem zadziwiona... u nas automatycznie wszystkie dzieciaki wysylane sa do poradni preluksacyjnej, gdzie musza odbebnic przynajmniej dwa usg. my mialysmy 3, bo zalapalysmy sie na jakas akcje jeszcze w szpitalu.
 
reklama
Do góry