reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

ufffff.... Prezes nie swoj, ale za to pieknie dzis zasypia....

moze to faktycznie ma zwiazek z zabkami... bo nad wyraz dziwne to moje dziecie dzisiaj...
niby sie cieszy (nawet kilka slicznych fotek dal sobie zrobic), ale oczka ma jakies szkliste i widac, ze cos mu doskwiera... no i tak dziwnie memla paluszki...
 
reklama
my nie bylismy na usg...
ortopeda nie widzial nic niepokojacego i stwierdzil, ze nie trzeba... tylko teraz w lutym mamy sie zjawic na kontrolna wizyte...

a dysplazja podobno kilkakrotnie czesciej dotyka dziewczynek i jak bym miala dziewczynke, to bym sie upierala przy skierowaniu na usg...
 
w ogole???
od kiedy sie Budda urodzil???

nieeee no, do ortopedy na kontrole co jakis czas to trzeba isc...
 
ja tez jak sie zapisywalam, to termin dostalam za 7 tygodni... tylko jak poszlam to w calej przychodni moze z 5 pacjentow bylo, przy czym kazdy do innego lekarza... no nie przepracowywali sie... ;)

jak weszlismy do gabinetu, to lekarz siedzial z rekami zalozonymi za glowa, kolanem opartym o biurko i ziewal... nawet sie nie zmieszal jak nas zobaczyl, wiec uznalam, ze tak wyglada lekarska codziennosc...
rozumiem, ze NFZ na fundusze na 1 pacjenta dziennie, ale to niech ten jeden pacjent bedzie jakosc obsluzony... bo ja sie poczulam kompletnie olana... z reszta nie tylko na poczatku...
 
No nam pediatra powiedziała że na pewno jest ok z bioderkami, a tu taki klops! :p W ogóle ten ortopeda to też strasznie niemiły był...nastraszył nas ooperacjami itp. Mówił że za pózno się zgłosiliśmy- byliśmy prywatnie, a na kasę to jesteśmy zapisani aż na kwiecień!!!dobrze że nie czekaliśmy... Ja w trakcie tej wizyta popłakałam się..Teraz idziemy do innego ortopedy, też prywatnie! Ina idz jak najszybciej, bo można coś przegapić i potem będą problemy
 
Ina, jak to nie znasz Piaseczna???

a mape jakas masz???

na spacerek bys sie wybrala jakis... ;)
 
Witam teraz mam chwilkę dla siebie, mała śpi u cioci an górze a ja
dopiero wróciłąm ze szkoły.
My myłyśmy na badaniu bioderek an Kopernika w Warszawie.
I jedziemy tam na USG bioderek 13 marca.
Moja kisężniczka waży 7200 a mierzy ile to nie wiem bo jej znowusz nie mierzyli.
 
my też nie byliśmy ani u ortopedy ani na usg...
za to dziś byliśmy u okulisty i tymuś ma mieć przetykany kanalik :( załamałam się. kurde, trzeba do gdańska jechać bo u nas już nie ma okulistycznego oddziału :(
 
cześć dziewczyny! nie ma szans za wami nadążyć :D

byłam dzisiaj na rozmowie z szefem - trzęsłam portkami jak nie wiem co ale okazało się, że nie potrzebnie ;D - szef przyjął mnie bardzo miło. Do końca kwietnia mam urlop wypoczynkowy - od maja do roboty. Ale obiecał, że będzie traktował mnie ulgowo - może przejdę na pół etetu - przynajmniej na początku. Zostało jeszcze prawie trzy miesiące a ja już się stresuje powrotem do pracy. Ciężko będzie zostawić takie maleństwo .......
 
reklama
A ja dojechałam, po kinie wpadłam jeszcze do pracy, miło było, ale Natalia uznała że już dość jeżdżenia, była zmęczona i teraz śpi w foteliku okutana w kombinezon, a ja nie mam sumienia jej budzić.
 
Do góry