reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści ze szpitala (watek bez komentarzy)

reklama
cześć dziewczyny! nareszcie wśród żywych ;) moja siostra pisała 14 sierpnia, że jestem na porodówce, otóż 14.08 o g.23:57 przyszła na świat moja kochana córcia Emilka! waga 3880, 58cm dł., 10pkt. :) poród długi i ciężki, ale to w innym wątku opiszę ;)
 
DSC_4477.jpg

Nie wiem,czy to tu, ale dorzucam fotkę :)
 
Świeżutkie wiadomości śle dorotak:
Dziś o 6:45 zostałam szczęśliwą mamą, urodziłam córeczkę. Waga 3880g, 56cm.

Pogratulowałam, nakazałam odpoczynek po ciężkiej nocy :-p i oto co odpisała:
Dzięki, nawet szybko poszło. O 4tej byłam na IP a o 6:45 córcia była ze mną. Jestem dość w formie, choć nie obeszło się bez szycia, bo moja mała okazała się dość spora :-), a teraz grzecznie śpi. Pozdrawiamy wszystkie cioteczki z BB"
 
Wiadomość od gorgusia:
Hej :) jestem już na oddziale. Mam regularne i dość mocne skurcze i jest szansa, że bez pomocy coś ruszy. Miałam tak bolesne badanie, że lekarz pochwalił moją angielszczyznę - padło wielkie fuck i prawie go skopałam. Pozdrawiam sierpień i wrzesień i poproszę o kciuki.


​no to lecą: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry