reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści ze szpitala (watek bez komentarzy)

reklama
Wieści od Olgi:
my się tu czujemy jak w hotelu spa :) wszystko jest super, mała je 15 min i potem śpi po trzy godziny, pokarmu mam w sam raz :) tylko ponoć trochę żółta się zrobiła choć ja tego jakoś nie widzę. Jak będzie ok to wyjdziemy jutro do południa. Ja się czuję jakbym w żadnej ciąży nie była :) lepiej być nie może. Buziaki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wieści od Milionki:

" Szymon Filip ur.23.08.2012 godz. 19:42 waga 3930, 56 cm poród sn z pomocą jakiegoś vacum do zasysania główki. Mam sporo szwów 15-20 na bank i krocze boli pieruńsko. Nie mam pokarmu więc siedzimy na cycku prawie non stop żeby pobudzić laktacje. czego skutkiem są 4 h przespane w ciągu ostatnich 48h. Opieka super. Nie dałam rady bez znieczulenia a pani anestezjolog to mój anioł, dzięki niej byłam bardzo spokojna, choć miałam spadek ciśnienia do 75/40 bo znieczulenie nie chciało załapać a potem zadziałało podwójnie - było trochę strachu. krocze boli ale to nie ważne bo jestem najszczęśliwsza na ziemi :-) maż się spisał na 6! Pozdrawiam i dziękuje za kciuki :-)"
 
reklama
Mam straszliwego doła bo Szymon przez bilirubine spedzi 48h w inkubatorze:-( i jeszcze te polożne ktore nic nie tłumacza same z siebie, kazdy mowi co innego. Waga spadla prawie 10%. Ja walcze o pokarm. Rycze na kazdym kroku. Jeszcze CRP kontrolowane bo byl wzrost:-( Prosze trzymajcie kciuki zebysmy szybko wrocili do domu.
 

Załączniki

  • DSC01334.jpg
    DSC01334.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 131
  • DSC01308.jpg
    DSC01308.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 121
Do góry