reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesniaki ur,36 tydzień

Mamo Bartusia myślę że na pewno nie zaszkodzi powiedzieć o tym lekarzowi. Lepiej dmuchać na zimne.
U mojej Mai drgawki wyglądały tak że cała się telepała :baffled: Za pierwszym razem trwało to bardzo krótko ale intensywnie, a za drugim razem były te drgawki słabsze ale za to trwały dłużej. Jak do tej pory nie powtórzyły się więcej :-)
 
reklama
mamo Bartusia mój niuniek też ma drgawki nóżki , pedjatra stwierdził że to tik niemowląt :dry: udałam sie na konsultacje do neurologa oczywiście prywatnie bo ta nasza słóżba zdrowia ... no cóz wizyta dopiero na STYCZEŃ!!! masakra. i rzeczywiście to nic wielkiego ,powinno sie unormowac chyba że drgawki występują na całym ciałku no to juz czeba przebadać dokładnie.
NIUNIEK ZROWY i to dlamnie jest najważniejsze 5 mamy wizyte i szczepienie skojazona + rotawirus , ciekawa jestem ile bąbel już waży bo kręgosłup boli mnie coraz bardziej od noszenia;-)
 
aha no to dzieki dziewczyny za odpowiedzi, jej drga raz jedna nozka raz druga,ale jak ja mam isc do mojego gp to sama jestem juz chora!!! dla niego wszystko jest normalne...
zycze powodzonka na szczepieniu:)))
moja mala byla w srode mierzona i wazona i ma 60cm i wazy 6100g:))) tez juz kawal kobity z niej:)))
 
Dziękujemy za gratki :-)
A ząbkowanie Maja znosi na razie całkiem dobrze. Czasami w nocy zacznie płakać ale wystarczy tylko dać jej smoczka i śpi dalej ;-) Oby przy następnych ząbkach było tak spokojnie :-p
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady i slowa otuchy, jestescie niezastapione;-):-). Wciaz czekam liczac ze z wiekiem skorygowanym malutka ma dopiero niewiele ponad miesiac.:sorry2:

Wictoria a Twoj Kamil kiedy zaczal sie usmiechac i trzymac glowke pionowo?
iwe kamilek zacza trzymac główke w 4 miesiacu a do usmiechu to on od poczatku robił takie minki a swiadomie kiedy sie smiał to nie bardzo pamietam:-(
 
Do góry