reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

nie przypuszczałam, że znalezienie gabinetu z usg 3d to taki problem. przekopałam sieć, przejrzałam dostępne książki telefoniczne i nic. dobrze, że mam na to jeszcze trochę czasu, może znajdę odpowiedni gabinet, nie mogę się doczekać na normalne usg, żeby usłyszeć bicie serduszka mojego maleństwa, a jak pomyślę o zobaczeniu jego twarzy, łzy same kręcą mi się w oku...
 
reklama
Dzięki dziewczyny, chyba macie rację z tym poczekaniem do 6 m.c., W Warszawie wykonują to badanie np. na Krakowskim Przedmieściu i tam kosztuje 200PLN już z nagraną płytką. Pozdrawiam
 
Witam marcowe mamy i też się dołączam z moim Smerfem - ma już 6 tyg. Termin wyliczyłam na jakiś 10 marca, a lekarz książkowo na 18 luty. Miałam trochę zaburzenia w miesiączce i faktycznie od ostatniego okresu wypada luty, ale skoro to 6 tyg. to wypadał by mi poród w 35 tyg. ::) zobaczymy na kolejnym usg - już w piątek - mąż nie może się doczekać :laugh:
lekarz stwierdził, że ciąża jest zagrożona i podtrzumujemy się narazie luteiną :( ja też miałam w sobotę wieczorem małe plamienie, ale problem zniknął już w nocy i teraz jest oki. Wizytę mam dopiero 24/08 i zastanawiam się czy nie sprawdzić tego u lekarza wcześniej. Co myślicie?
 
Myślę, że lepiej dmuchać na zimne. Ja tam nie mam takich problemów, ale gdybym miała plamienia, to pewnie bym jeszcze w ten sam dzień pobiegła do jakiegoś gina...Taka ze mnie panikara ;)
 
Bajla ja przez plamienie dostałam Duphaston, który mam przyjmować przez miesiąc 2x1. Idź lepiej szybko do lekarza i informuj nas o swoim i maluszka stanie. Trzymaj się cieplutko i dbaj o Was ;)
 
reklama
witajcie dziewczyny!!

jestem przyszłym męzem Pauli (Pauletty), nawet nie wiem co napisac, ale czuje potrzebe, że musze się gdzieś wygadać, a to chyba będzie dobre miejsce bo myślę, że mnie zrozumeicie, a może jakoś pomożecie..Paula trafiła dzisiaj do szpitala na podtrzymanie ciązy:( Jest przerazona tymbardziej, że juz raz stracilismy naszego szkraba w wypadku:(to dla mnie taki szok, cały czas czuła sie w miare dobrze(no poza mdłościami) a tu nagle dzisiaj plamienie, bóle brzucha, szpital..to wszystko dzieje sie za szybko..staram sie przy niej jakos trzymac, ale wracam do domu i nie moge znależć sobie miejsca...a dzisiaj to już w ogóle przezyłem szok..nie było mnie w Poznaniu(spotkanie integracyjne na Mazurach) a tutaj nagle telefon, ze Paulina jest w szpitalu...
przepraszam, ze zawracam Wam głowe, ale musiałem sie wygadac:(((myslalesm ze choć troszke pomoerze..:(

pozdrawiam-Michał
 
Do góry