reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

masz rację, o niczym tak nie marzę jak o odpoczynku, spokoju i możliwości wyspania się dłużej niż do 6:00. jak przychodzę po 8 godzinach pracy w biurze do domu, jestem wykończona. a jednak będąc w pracy nie mam czasu się martwić i za bardzo w siebie wczuwać, nie zwracam tak uwagi na każde zakłócie w brzuchu i spadek formy.
decyzja należy do mnie i lekarza, on wie co jest dobre dla mnie i dziecka, ja wiem jak się czuję. zobaczymy...
 
reklama
niecierpliwa jesteś monika, ja wytrzymałam do .... 29 dnia. Duphaston dostałam dwa miesiące temu, bo mi sie chyba zegar poprzestawiał i miałam okres co 16 dni; ja czułam się po nim dobrze. Chyba trochę dzięki niemu teraz czekam na bąbelka....
 
kelewap, Manguś - witajcie w tym radosnym gronie :) Manguś - jaki masz orientacyjny termin porodu?
Wpisuję was na listę :)
 
witam mamy...

kelewap to podobnie jak u mnier mój Piotruś 2 skończy 15 miesiecy a nowa dzidzia 2 skończy 8 tydzień w brzuszku...

 
własnie słucham sobie kapeli która zwie sie AUDIOSLAVE :).....ciekawe kiedy przestane słuchac mocnej i głosnej muzyki...mam nadzieje ze nigdy... i mam tez nadzieje ze moje baby złapie bakcyla do muzyki po mamusi :)....czy sa wsród was jakies stare metalówy lub rockmenki? :):):)
 
oj monika odswiezasz stare dzieje,metal byl dla mnie za ciezki,ale punk,potem blues ,jejku jak to dawno bylo
odkad sie dzieciory urodzily jest misio i margolcia oraz jedyneczka!
zreszta moj maz lubi zupelnie inna muzyke wiec jezeli czegos slucham to tylko wtedy gdy jestem sama. O0
 
czy ja wiem czy stare dzieje? :):):)...chociaz....15 ,10 lat temu...eh...Nirwana, Pearl Jam,Metallica,Faith No More,Soundgarden....muzyka mojej młodosci....
 
Ja też biorę Duhaston i nie narzekam, może bardziej mnie mdli, ale tak ma być i już (przynajmniej ja sobie to tak tłumaczę). Kurację mam miesięczna 2x1. Pozdrawiam, Ania
 
reklama
Oj tak, to jest nieśmiertelna muzyka. Dorzuciłabym do tego jeszcze trochę polskiego rocka.
 
Do góry