reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

Moja nie doszła do oduchu wymiotnego, ale w czeluściach jej buzi znikają 4 całe paluszki :laugh:
 
reklama
KOGa tak mam muzyczny ocean i Emi tez bardzo sie podoba dopiero ostatnio wpadlam na pomysl jkak jej to ustawaic zeby mogla sama udezac ale juz sobie radzi
 
Chyba przekonam męża do maty edukacyjnej czy czegoś w tym stylu :) Bo dziś mówi: "Wiesz, zawiesiłem dziś Filipowi karuzelę tak, żeby mógł ją dotknąć i uderzał sobie rączkami w miśki i się śmiał!" :) Chyba zrozumiał istotę maty ;) ;) ;) ;D ;D ;D
 
kati u mnie ten sam problem ::) wpycha te lapki tak gleboko ze az sie dusi i odruch wymiotny,jak cos zaradzisz daj znac
catherinka moj maz tez by sie zgodzil na mate ale cena ::) no bo matka se upatrzyla taka co ma duzo bajerow.................uparlam sie i innej nie chce.powiedzialam zeby tam w wolnej chwili sie rozejrzal
 
z paluszkami w buzi u nas jest to samo - ja staram sie podrzucam malej pieluche tetrowa wtedy ona zajmuje sie wlasnie nia
dosc ze caly czas jej sie ulewa to jeszcze te wymioty,choc i tak wszystko konczy sie mega czkawka ::)
 
Filip też namiętnie pakuje łapki do buzi, ale na szczęście nie ma żadnych takich skutków jak opisujecie. Ciekawe czy przypadkiem nie do czasu ;)
 
cześć laseczki ale się za Wami stęskniłam
strasznie brakuje mi forum ale tych zaległości z ponad miesiąca chyba nie nadrobię

jestem od 29 maja u rodziców w niedziele wracam do wawy jednak na razie stałego łącza nie mam bo u rodziców nie zakładam a w Wawie zmieniliśmy mieszkanie

u nas ok

OLEK skończył 6 czerwca 3 miesiące ma 70 cm i 8kg!!!!!!!!!


rozwija się super jest małym siłaczem ja ledwo żyję młody potrzebuje towarzystwa bardzo dużo

nie mam siły nosić mojego małego klocuszka ::)

jak na razie karmię go tylko piersią a pokarmu mam coraz więcej ;D

ma ciemieniuchę :mad:

podnosi główkę w leżeniu na brzuszku o 90 stopni
chichocze się na głos gada jak najęty chwyta grzechotki i wkłada je do buzi, przewraca się z brzuszka na bok i potem na plecy ale rzadko bo to wysiłek dla niego podciaga się do siedzenia za palce moje lub kogoś kto mu je poda :D
składa rączki rozglada się za głosem itp

zajrzę jutro

a no i nadal wali w pampersy jak wściekły ale daza mu się któregoś pominąć ::)

pozdrawiam Was i Wasze bobaski buziaczki dla wszystkich

 
Miło cię znowu słyszeć agao :) Widzę, że wszystko w jak najlepszym porządku, to świetnie. Mały naprawde super się rozwija i jego umiejętności są godne pozazdroszczenia :) No i oczywiście nawet pod twoją nieobecność cały czas robił furorę na BB jako największe dziecko z marcóweczek ;D Buziaki
 
pytia pisze:
Miło cię znowu słyszeć agao :) Widzę, że wszystko w jak najlepszym porządku, to świetnie. Mały naprawde super się rozwija i jego umiejętności są godne pozazdroszczenia  :) No i oczywiście nawet pod twoją nieobecność cały czas robił furorę na BB jako największe dziecko z marcóweczek  ;D Buziaki
no włąśnnie słyszałam że gigant mój jest największy ;D
spróbuję wkleić później zdjęcia ale mam tak wolny inter że nie wiem jak dam radę

w końcu kupiliśmy cyfrę wow ;D
 
reklama
Do góry