reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Dopiero dzisiaj, jak dziecko zasnęło tu dotarłam. ::) Szkoda, że tak późno...
19 marca 2006 urodziłam córeczkę - Madzię. Ważyła 3160g, mierzyła 52 cm, urodziła się siłami natury, 11 dni przed terminem.
 
Kaska 76 , cale szczescie ze nic sie stalo.
Mysmy z mezem tuz przed narodzinami Patryczka mieli kupe szczescia, bo na znalezlismy w samym srodku b powaznego wypadku, stalismy pierwsi na skrzyzowaniu i do dzis nie wiemy jakim cudem samochod ktory zostal uderzony ( przez dwoch gwoniarzy)nie wjechal w nas a w samochod ktory stal za nami. Opatrznosc chyba :)
Kasiu, mimo ze lekarze swterdzili ze z Piotrusiem wszytsko ok to obserwuj go b uwaznie przez najblizszy czas. Powinno byc wszytsko ok, ale lepiej na zimne dmuchac i przez jakis czas zachowac ostroznosc.

Dzis jest w w USA Dzien Matki.A mnienie spotkal dzis b mily gest ze strony mojej sasiadki z gory, ktora przyniosla mi prezecik z okazji mojego pierwszego Dnia Mamy :laugh: Maz jak zwykle na dyzurze wiec kwiatek od Patryczka pewnie dostane dopiero jutro ;) Dzien Matki jest tu dosc hucznie obchodzony, wiele domow w sasiedztwie zostalo specjalnie na te okazje przyozdobionych. Podoba mi sie ze tutaj swieto to wypada zawsze w 2 niedziele maja a wiec dzien wolny.

Pozdrowienia.

 
Kati, a więc i od nas WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji DNIA MATKI - życzymy Ci, aby macierzyństwo zawsze cię uskrzydlało, a każdy dzień z Patryczkiem był pełen radości :)

Kaśka - cieszę, że jesteście już w domku i wszystko ok. Co do tego kierowcy - tacy są najgorsi. Nieodpowiedzialni gówniarze. Powinno się takim zabierać prawo jazdy!!!
 
Mężuś z pracy wrócił i wręczył mi bukiet herbacianych róż. A potem wziął Jasieńka na ręce, dał mu do rączki czerwona różyczkę i powiedział, że to na urodziny od synusia :laugh: Ale mi się miło zrobiło. Fajni ci moi faceci :)
 
pytia pisze:
Mężuś z pracy wrócił i wręczył mi bukiet herbacianych róż. A potem wziął Jasieńka na ręce, dał mu do rączki czerwona różyczkę i powiedział, że to na urodziny od synusia  :laugh: Ale mi się miło zrobiło. Fajni ci moi faceci :)
Rzeczywiscie szczesciara z Ciebie!!! :)
 
reklama
Do góry