reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Monika,Madziujka - u nas też niezły kram :-) mamy 14 zębów i uśmiech przez cały dzień. Broi też nieźle , ciągle w ruchu , godzinę do półtorej śpi w dzień, nocki niestety nie najlepsze ,ciągle coś wiec chodzę niewyspana :-) teraz mamy etap garnków i pokrywek więc Mikołaj czuje sie zawiedziony :-)
A ja padam po całym dniu a powinnam pisać pracę - i tak odwlekam ...........pomocy brak dziadkowie daleko, opiekunki nie mam :-) i nie chcę mieć.
ogólnie jestem b.szczęśliwa i liczę ,ze mój synuś nie będzie sam :-) ;-);-);-)
całuję Was i pozdrawiam- także Elzbietkę, MoniQę,Lapiska,Puchatkę Ivi.......

my teraz mamy zamknięty wątek 30-stek - tam jestem częściej :-)
 
Och Esch-tak pieknie to wygląda-leż plackiem z nogami do góry a nie łaź na basen;-)-trzymam kciuki, bardzo wspaniała wiadomość:tak:
Puchatko-gratulacje:tak:
Sol-wal po tę zapomogę-długo tam już nie będziesz
Anuś-całuski dla Ciebie i "moich"trzydziestek:tak:-pozdrów je ode mnie jak możesz.
 
No laski widzę, że te wasze maluszki rosną jak na drożdżach!
Czekam na naszego bąbelka z niecierpliwością! Ale niech sobie tam spokojnie siedzi.
Niech się nie śpieszy!
 
Puchatko gratuluję :-)

Puchatko przeogromne gratki:-):-)

Esch AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje i trzymam kciuki żeby betka ślicznie rosła!!!!:-):-):-):-)

dolączam sie do zyczen,niech betka pieknie rosnie:tak::tak:
No laski widzę, że te wasze maluszki rosną jak na drożdżach!
Czekam na naszego bąbelka z niecierpliwością! Ale niech sobie tam spokojnie siedzi.
Niech się nie śpieszy!

Pandorko przeogromne gratki,juz niedlugo bedziesz tulic synusia:-)
 
Jak milo ze sie dziewczyny znowu tutaj pojawilyscie... ehhh.... gdzie te czasy jak w ciagu dnia naprodukowalyscie tyle postow ze nie nadazylam Was podczytywac :-(

Lapis codziennie po pracy leze a ginek powiedzial ze jak najbardziej basen wskazany :tak:

Pandorka a na kiedy masz termin? bo nie pamietam :zawstydzona/y:

Dorotka betka na razie rosnie... nastepna ginek kazal zrobic w przyszlym tygodniu.
 
Esch jak narazie??;-) rośnie i póki co jeszcze sporo czasu rosnąć będzie ;-)

Anuś pozdrów 30-tki..szkoda ześmy się tak rozłączyły :-(
 
Sol-wal po tę zapomogę-długo tam już nie będziesz
Już złożyłam pisemka i muszę jeszcze dokumenty donieść. I mam nadzieję że napiszę tą pracę do marca bo jak na razie mam chęci i na tym stanęło :laugh2:

Puchatko - to ja też chcę na plasterkach ale Kornelkę albo Mikołajka :laugh2: Ale jak na razie plasterki sprawują się dobrze więc kombinuję jak by tu zrobić żeby plasterek był ale nie taki jak powinien. Może bym palenie rzuciła w końcu :-p Plasterki podobne :laugh2:

Esch - to dbaj o siebie i dzidziusia :tak: i nie przemęczaj się w święta - mąż też ma dwie rączki i nóżki :-p
 
reklama
Do góry