reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
halo :)
jarzębinko - co u was? jak Twój brzuszkowy lokator?:)

lokator ma sie bardzo dobrze, fika niemiłosiernie, ze praktycznie każda nockę zarywam, jak zaczyna szalenstwo ok. 23.00 to tak szaleje i szaleje, nie pasuje mu żaden bok, tylko leżenie na plecach jakos daje radę :tak: a nocka zaczyna sie ok. 6.00 wtedy dopiero moge powiedzieć że śpie .................

Pytanie do obecnych i byłych użytkowniczek wózków Mutsy: Jaki fotelik samochodowy poleciłybyście? Zostać przy mutsy safe2go, czy jednak lepszy będzie maxi cosi?

ja nie użytkowniczka, ale gdzies słyszałam, że maxi cosi jest lepszy niż mutsy :tak: i ponoć lżejszy czyli wygodniejszy w przenoszeniu z maluszkiem :tak:
 
jarzębinko - ja tam nie mogę sie tego juz doczekać.. moje maleństwo jest dość leniwe - tzn są dni kiedy wyraźnie czuję jak szaleje w brzusiu, a są dni kiedy nie czuję prawie nic i wtedy się martwię :-(

Pandorko-jak samopoczucie?:))

Esh - co u Ciebie?:))
 
Jarzębinko jak tam?Przygotowana do porodu? Torba spakowana?:-DTo już prawie na dniach w sumie nie?Wszystko już masz dla maluszka?

można powiedzieć, że plan wykonany i do końca sierpnia wszystko jest przygotowane - torba juz spakowana, ubranka dla maluszka na wyjście juz w foteliku i dla malenstwa tez już wszystko gotowe............... :tak: dzis właśnie zabrałam sie za lóżeczko, tzn. wyprałam poszewki, wietrze środek i juz będzie wszytsko przygotowane tylko ubierać, wstrzymuje sią jak mogę ale kusi aby łóżeczko stało juz gotowe, tylko po co ma sie kurzyć, więc jeszcze czekam :tak: ale nie wiem jak długo uda mi sie powstrzymywać :-D
 
reklama
Do góry