reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
i ja sie witam po urlopowym lipcu .....:tak: cału miesiąc na zmiane w domku i u rodziców na wsi spedzony więc sobie wypoczęłam na kolejne miesiace :tak:

a Kacper od dzis znowu w przedszkolu wiec tez mam spokój i moge odpoczywać, choc zabrałam sie za przygotowania :tak: pranie, prasowanie, układanie w szafkach juz najwieksza pora na to wszystko :tak::-D:tak:

a malenstwo rosnie juz ok. 2kg wagi, rozpycha się nieziemsko :tak: i wszystko jest OK :tak::-D:tak:

pozdrawiam WAS wszystkie letnio i cieplutko :cool2::cool2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
halo :)
jarzębinko - co u was? jak Twój brzuszkowy lokator?:)

Pandorko - hop hop!! jak dzidziolek?
 
Cześć dziewczyny, po bardzo długiej rozłące z BB, pragnę się spowrotem przywitać :tak: niestety dalej jako staraczka :-( ale pełna nadziei :tak::-)
Wszystkim zadzidziusiowanym i zafasolkowanym bardzo serdecznie gratuluję :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Miewamy się całkiem nieźle :-D

img3433.jpg
 
reklama
Do góry