reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Jarzębinko

bukiet33.jpg



Kamilku

cbig1823436.jpg

 
reklama
Dopiero doczytałam :zawstydzona/y:

Jarzębinko...GRATULUJE :-) Cieszę się że poród przebiegł tak sprawnie. Szybka mamuśka jesteś ;-)
Ucałuj Kamilka i Kacperka od ciotki :-)
 
Och, jakie cudo z tego Kamilka:-Dpiękniasty jest i ja biorę życzenia o porodzie do siebie, też bym tak chciała-rachu-ciachu i po strachu.No może bez tego ciachu;-)
Jarzebinko-gratulacje:tak:, no napatrzeć się na tego maluszka nie mogę:blink:
 
Lapisku a jak Twoje samopoczucie?? No i co za niespodzianka kryje sie w Twoim brzuszku - wiesz juz moze?
 
Ja super, bobas mam nadzieję też. A oczywiście potwierdziły się spostrzeżenia z 12 tygodnia o kolejnym siusiaku.Siusiak jak malowanie więc wątpliwości nie ma.:tak:Prawdopodobnie Wojtuś ale jeszcze nie na 100%. Co z Twoimi badankami i wynikami?
 
Lapisku to nastepna musi byc corcia :-D:tak:
A ja... hmmm... jestem caly czas w trakcie diagnozowania. Mialam monitorowane cykle, bylo podejrzenie zespolu LUF ale na szczescie nie potwierdzilo sie. Teraz czeka mnie droznosc i mamy wskazanie do IUI. Niestety wyniki meza jeszcze sie pogorszyly:-(
 
Wiesz co Esch-mnie na razie wystarczy;-), ale że braciszek dla Maciusia to się w sumie cieszę, on też się cieszy a mam już chłopakowe wyposażenie więc taniej będzie.:tak:Jakoś ostatnio myślałam ze jestem szczęśliwa ze to znowu siusiaczek-będą Matkę rozpieszczać na starość-mam nadzieję ze nie unikać:-p
A skoro robicie badanka to tzreba ostro i NIEŚWIADOMIE działać, wiesz o tym?Robiąc badania i nie licząc na nic dużo łatwiej zajść-jest cala masa przypadków na to.Ja w cyklu zajdziętym byłam właśnie zapisana na monitoring i zamist na niego poszłam z pęcherzykiem i pikającą kropką:tak:Więc Good Luck i Don't Think:rolleyes:
 
reklama
W poprzednim cyklu bylo na luzaka bo z taka diagnoza wiedzialam ze i tak nic nie bedzie i nie bylo... teraz specjalnie tez nie staramy sie i pewnie znowu nic....
No w sumie jak bedziesz jedyna kobita w domu to na rekach powinni Cie nosic Twoim mezczyzni ;-):tak:
 
Do góry