reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Dzien Dobry?

Jeszcze tylko dzis i wolne!!!!!:tak::tak::tak:

Lapis jakos to jedzenie amerykanskie mnie przeraza :-( mam w Stanach kolezanke i narzeka caly czas jak strasznie przytyla po tamtejszym jedzeniu to samo bylo z bratem mojego meza.... chyba bym sie do tego nie przekonala :no:
A jesli chodzi o zakupy - to zazdroszcze!!! Wiem ze oplaca sie tez w stanach kupowac perfumy i sprzet (moj aparat foto kosztowal tam niecale 1400 zl a u nas prawie 3000 :szok:)


A gdzie reszta kobitek?????
 
Dzień dobry i słoneczny :-)

Lapis...widzę że w swoim zywiole jesteś ;-) Zresztą która z nas nie lubi zakupów :-)

Esch...jak mówiłam do twojego odliczania robię +1....więc jeszcze tylko dziś i....jutro i...wolne :happy::happy:

 
Jarzębinko korzystaj z L4 i wylecz się porządnie:tak:

wyleczyłam i odpoczęłam: słoneczko, balkonik, fotelik i lekturka a porządki odłożone na później ....... :tak:

jarzębinko, jak zdrówko? pokaż brzuszka :-)

zdrówko lepiej dzięuję :tak:, a brzuszek pokaże, pokaże.... najpierw muszę go sfotografować, ale to da się zrobić bo M wrocił i aparat też, więc sie postaram :tak:

Esch...jak mówiłam do twojego odliczania robię +1....więc jeszcze tylko dziś i....jutro i...wolne :happy::happy:

o to tak jak umnie , choć jutro może tylko do 12.00 :tak::-D:tak:
 
dzień dobry - dopiero teraz zauważyłam ,że wątek odżył :-) :-) najpierw muszę poczytać a potem napiszę.
Pozdrawiam " stare" koleżanki : Elżbietkę, Monikę3, Lapiska,MoniQę, Madziujkę, Ines, Irlandię , Sreberko, Buzi@k, Jarzębinkę i wszystkie nowe
 
Witam:-)
Lapisku znowu będę się powtarzać, ale zazdroszczę Ci:-)Teściowa ze Stanów przede wszystkim przywoziła ciuszki i zabawki dla wnuków. Tanie, jak barszcz.
Elżbietko nie wiem, co zrobić z brzuchem. Mi po ciąży zniknął nawet tłuszczyk, który miałam długo przed ciążą;-)
Jarzębinko znakomicie, że wypoczywasz.Korzystaj z pięknej pogody a o porządkach na razie zapomnij
Monika jeszcze tylko jeden dzionek Ci został:tak:
Jeszcze prośba zagłosujcie dziś i jutro na moją Anię. Jutro kończy się konkurs i nie będę już nudzić;-):-)
 
reklama
Do góry