reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Dzien Dobry poswiatecznie ;-)

Jak Wam minely swieta?? Ja jestem tak objedzona ze dzis nie moglam nawet do ust wziasc sniadania.... A jak widze jedzenie to juz mi jest niedobrze :-D
 
i ja witam poświątecznie ..... :tak:

i jakoś nie jestem przejedzona, świeta były bardzo relaksacyjne i jetem po nich nawet wypoczęta :tak: a to pewnie przez to,że zostaliśmy w domku, nie jechaliśmy do teściów, gdzie świata spędzilibyśmy za stołem :tak: a tak były spacerki, M zabierał mi małego codziennie na 3 godzinki na motor, więc mogłam wypoczywać :tak: a popołudnia spędzalismy rodzinnie, spacerek, wypad do znajomych na działeczkę więc pełen luzzzzzzzzzzzzzzz :tak::-D:tak:

a dzisiaj witam juz w pracki :tak: a ten tydzień ma tylko 4 dni robocze, wiec suuper :cool2::cool2::cool2:
 
Witam :)

Dawno mnie tutaj na staraczkach nie było ;)

Jeszcze się nie staramy, ale planujemy tak od czerwca/lipca :) Strasznie się boję, niby chcę, ale się boję, że znów się nie uda..
Zobaczymy.. ;)

Pozdrawiam :))
 
Mam nadzieję, ale się boję... ;)

Piotruś łobuziak ;) Duży chłopak, w porównaniu do rówieśników, choć my z mężem raczej niewielcy ;)
 
malaga - witaj :D
Jeny ale mnie tu nie było :sorry: A jeśli mogę to wracam. Planujemy "wpaść" znowu w lipcu tylko nie zdecydowaliśmy się czy w tym czy w przyszłym roku. Bardzo bym chciała rodzeństwa dla Karoli ale trochę się boję czy podołam ja psychicznie i czy razem podołamy finansowo. Ehhh... głupie pieniądze!!!!!!!!!!
 
Bry :-)

I ja się przywitam poświątecznie, wczoraj nie zdążyłam :zawstydzona/y:

U nas święta minęły pod zankiem chorowania Amelki :-( -- zapalenie uszka i do tego doszła jelitówka....masakra mówię wam, dziecko marudne, nic nie jedzące i do tego gorączkujące to horror, ale powoli wychodzimy na prostą...taką mam nadzieję :sorry:

Malaga....pamiętaj o pozytywnym nastawieniu :tak: Buziaki dla Piotrusia :-)

Shir...witaj :-)

Miłego dnia bb-maniaczkom :-p
 
Witajcie,

Jak dobrze ze jeszcze tylko czwartek, piatek i weekend :tak: Jak ja nienawidze mojej pracy :wściekła/y::angry::crazy:

Shir witaj :-)

Monika wspolczuje choroby.... biedna Amelka :-(

Malaga to do dziela :tak:

Elzbietka to co ta @ sobie mysli??? Wakacje sobie juz zrobila czy co??
 
reklama
kochane to ja widzę że razem ze mną "stara ekipa" będzie się starać:-):-):-) SUPER!
Ela (!!). malaga, sol i wszystkie"ukrywające się" ;)- czuję że razem będziemy wkrótce z brzuszkiem chodzić :tak::tak::-):-)
 
Do góry