reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Jarzębinko ogromniaste gratki,bardzo cię ściskam,no to teraz córeczka!!!:-):tak:

dziękuję ślicznie .... oby, oby ...... :tak:

Wczoraj byłam u mojego ginka na sprawdzonku, bo chcemy z mężusiem starać się o drugą dzidzię,przepisł mi badania hormonków i mam dać mu znać co wyjdzie.Później mam czekac do okresu i zbić ew. wys. prolaktynę bromergonem i do dzięła.:biggrin2:

to do dzieła i życzę szybkiego sukcesu II kreseczek :tak:

sreberko, a u nas też po słoneczku ani śladu i jest szaro i ponuro :baffled:
 
reklama
u mnie dopiero zaczyna sypać :-p

Karolcia doczekała się jedynek dolnych - wczoraj przylukałam że jej się druga przebiła przez dziąsełka :tak::-D:-( Hehe a mąż się śmiał że najpierw zacznie sama chodzić - a tu nie dość że już próbuje sama chodzić to jeszcze ząbki w prezencie :-D:-D:-D

My jako tako się już wykurowaliśmy, Karoli jeszcze tylko katarek mały został, M ból głowy i marudzenie a mi @ :crazy: i gdyby nie to ostatnie to bym skakała z radości :baffled: A tak... patrzę jak za oknem pruszy śnieg i słucham jak w pokoju obok moje dwa skarby śpią :tak:;-)
 
jarzebinka: dzięki zobaczymy jak to wszystko będzie, juz nie mogę się doczekać, jak coś to szybciutko dam znać, w poniedziałek odbieram wyniki z prolaktyny i progesteronu
a u nas za oknem pada śnieżek i spać mi się chce, idę zrobić sobie kawki
 
jARZĘBINKO JA cI CHYBA JESZCZE NIE GRATULOWAŁAM, ALE CZYNIĘ TO NINIEJSZYM:tak:Bardzo się cieszę, fluidki zapodaj tu natychmiast:-DI dbaj o się i nie o się tym bardziej:-D

My mamy problemy brzuchowe i wymiotne-Maciuś nadal-już tydzień:-(

dziękuję ślicznie :tak: i dbam o się i nie o sie też :tak:

zdrówka dla Maciusia .................... :tak:

2 byłam u lekarza i "calineczka" ma dopiero 3mm, wiec ciąża jest troszke młodsza niż myślałam :tak: kolejna wizyta 25 i wtedy powinno bić już serduszko :tak: wiec czekam ........:tak:

a fluidki bardzo proszę:

****************************************************************
****************************************************************
****************************************************************
 
reklama
Do góry