reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
u nas chyba wraca przeziębienie, ja czuję sie nie najlepiej a i mały tez sie zrobił smarkaty :tak: oby szybko nam przeszło

Lapisku, a u nas chyba zima wróciła, więc do wiosny troszke sobie pewnie poczekamy .....:tak: dzisiaj jest nawet biało .......

a co do garderoby to to tez będe musiała swoja troszke wymienić ......... :tak:

i ja pozdrawiam :tak::-D:tak:
 
Gratuluje :tak: a jak przechodzi ząbkowanie:confused:
A ciężko, choć jest silna i stara się zająć czymś innym, choć czasami wychodzi z niej mamut i wtedy z rąk nie schodzi ;-)

jARZĘBINKO JA cI CHYBA JESZCZE NIE GRATULOWAŁAM, ALE CZYNIĘ TO NINIEJSZYM:tak:Bardzo się cieszę, fluidki zapodaj tu natychmiast:-DI dbaj o się i nie o się tym bardziej:-D
Shi-a Ciebie to 100 lat nie widziałam:tak:
My mamy problemy brzuchowe i wymiotne-Maciuś nadal-już tydzień:-(.Chcialabym napisać ze rzygać mi się chce już od tych chorób ale to byłoby nie na miejscu. Po co wywoływać wilka z lasu?I tak był już dzisiaj w kuchni:sorry2:
Dobranoc;-)
Hehe, siedze na Kielcach i przygotowuje się do pisania inżynierki - myślę narazie nad tematem :tak: Kilka dni temu udało nam się doprowadzić salon do stanu używalności i wreszcie mamy mieszkanko w całości do mieszkania :tak::-D

A Karola wszystkich zachwyca wokoło że sama próbuje już stawiać kroczki, narazie jeszcze za rączki, choć przy meblach równo zasówa. Ząbki powoli idą, gada jak najęta i wogóle jest boskim stworzonkiem - sama potrafi się bawić, je wszystko (łącznie z moimi kanapkami :dry:) i nie wybrzydza, rośnie jak na drożdżach i wiem już że keidyś mnie przerośnie :-:)-D
A może za rok wznowimy staranka o drugiego bobaska jak tylko obronię inżyniera.
Uciakam zrobić sobie coś do picia i obejrzeć z mężem film ;-)

Buziaczki dla wszystkich ;-)
 
a ja witam poweekendowo ....... :tak::-D:tak:

pochorowałam sobie w domku przez cały weekend i można dalej funkcjonować :tak::-D:tak: a i pięknie biało za oknem

miłego dzionka :tak:
 
reklama
Witam.
Wyleczyłam moją prl i tsh.
W tym cyklu staranka były.
Dziś 24 dc.
Trzeci dzień pod rząd robiłam test ciążowy.
Nie wiem co o nich myśleć.
tempka cały czas na jednym poziomie od 4 dni (wcześniej mierzyłam innym termometrem), codziennie po kilka razy kłuje mnie jajnik i podbrzusze, czuje jakbym zaraz miała dostać @, piersi bolą jak zwykle przed @, mogłabym non stop spać, mam apetyt na słodkie, no i mam przeczucie, że to jest właśnie to ;)
oto moje testy w kolejności od zrobionego najwcześniej do dzisiejszego:
19luty:


20luty:


21 luty:



Co o tym sądzić?
Mam jeszcze jeden test w domu, a w poniedziałek dostane kolejne 3 pocztą od znajomej.
 
Do góry