reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Witam się z rana - mam trochę czasu to do was zaglądam, aczkolwiek mam go niewiele :sorry2:
My siedzimy całą trójką na antybiotykach :no: Karola już prawie zdrowa, gorzej z nami :-pAle jesteśmy już na własnym mieszkanku - wreszcie je skończyliśmy i przed Świętami się przeprowadziliśmy na swoje. :tak: Dzisiaj mnie czeka wielkie sprzątanie i muszę przydusić M. żeby mi powiesił pozostałe karnisze jak wróci z pracy. Ja nadal siedzę w domu bo to się bardziej nam opłaca niż żebym poszła do pracy i żeby moja pensja szła na opiekunkę :zawstydzona/y: Myślimy o drugim dziecku, ale nie wiemy czy będzie nas na nie stać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: A ja bym chciała żeby Karola miała rodzeństwo :-(
Dobra - nie truję więcej :-p
Zdrówka dla wszystkich ;-) i miłego dnia :tak:
 
My siedzimy całą trójką na antybiotykach :no: Karola już prawie zdrowa, gorzej z nami :-pAle jesteśmy już na własnym mieszkanku - wreszcie je skończyliśmy i przed Świętami się przeprowadziliśmy na swoje. :tak:

zdrówka to po pierwsze :tak: i wielkie gratulacje z przeprowadzki, remont zająl Wam troszke czasu ale nie ma jak u siebie :tak: parapetówka juz była ???? :tak: a na drugie maleństwo tez przyjdzie pora, cierpliwości :tak:

my robimy 7 lutego ............ :tak:

gratuluję Jarzebinko- cieszę się,że się doczekaliście :-) rodzeństwa dla synusia.
Zyczę spokojnej i bezpiecznej ciąży:-)

dziękuje ślicznie :tak:

ja chce słońca :sorry2::sorry2::sorry2:

to dzisiaj zapraszam do Poznania, bo świeci pięknie i mocno :tak: w koncu jasny dzionek :tak:

pozdrawiam i miłego dzionka życzę :tak:

a wszystkich chorowitkom dużo zdrówka :tak::-D;-)
 
Wczoraj byłam u mojego ginka na sprawdzonku, bo chcemy z mężusiem starać się o drugą dzidzię,przepisł mi badania hormonków i mam dać mu znać co wyjdzie.Później mam czekac do okresu i zbić ew. wys. prolaktynę bromergonem i do dzięła.:biggrin2:
 
reklama
Do góry