reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasi partnerzy/ mężowie

Pewnie jak mała będzie na świecie to też będę zazdrosna, bo zamiast do mnie, wszyscy będą przyjeżdżać do Zuzi ;-);-);-) Ale wiem, że to trochę inaczej będzie wyglądało. Damy radę - to jest najważniejsze :-) A mąż niech się angażuje - będzie mi lżej ;-)

Ja tam sie ta nasza zazdroscia nie martwie, bo w koncu jedno dziecko juz mamy, ale boje sie jak ja pokocham obie dziewczynki po rowno :confused: wydaje mi sie to niemozliwe, zebym jeszcze mogla kogos kochac tak bardzo jak Julke :confused:
 
reklama
sluchajcie..a moj M juz od dluzszego czasu nie chce ze mna wspolzyc:szok:bo ponoc boi sie ze dzidzia sie szybciej urodzi...mam nadzieje ze to normalne u facetow...a ostatnio nawet dopytywal sie mnie jak po porodzie ja bede wygladac:confused:no wkurzyl mnie nieziemsko...bo jak sie kogos kocha to niewazne jak sie wyglada...:dry::confused::sorry2:
 
sluchajcie..a moj M juz od dluzszego czasu nie chce ze mna wspolzyc:szok:bo ponoc boi sie ze dzidzia sie szybciej urodzi...mam nadzieje ze to normalne u facetow...a ostatnio nawet dopytywal sie mnie jak po porodzie ja bede wygladac:confused:no wkurzyl mnie nieziemsko...bo jak sie kogos kocha to niewazne jak sie wyglada...:dry::confused::sorry2:

moj tez ne chcial i duzo pisalo ze tez boji sie ale wczoraj cos go ruszyło :-p no ale mnie nie ruszyło:dry: yh no i tez mnie pytal jak pozniej bedzie ale w sensie kiedy ten okres zakazu sie skonczy itp... wiec moze twoj tez o to pytal ? chce wiedziec czy wytrzyma tyle heheh powiedz ze pol roku to teraz korzystac bedzie :-p:-p
 
Kasia, daj mężulkowi przeczytać co Royanna napisała;-)
Nooo, moze przemowi jemu to do wyobrazni...Nie bylo nam lekko wtedy, a mojemu M juz w ogole;-)
Po prostu wszystko zalezy jak kobieta jest pocieta, poszyta, czy sie nie babrze itd...Nikomu nie zycze takiej dlugiej abstynencji...a w dodatku dochodzi zmeczenie opieka nad maluszkiem...ech...czasem bylo ciezko:szok:
 
reklama
Do góry