reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

reklama
oliwka może zapobiec rozstępom, ale z cellulitem nic nie zrobi - w dużej mierze to kwestia genów i diety:/
mi poprzedniej ciąży i rozstępy i cellulit zostały, ale przy 24kg nadwyżki nie ma się co dziwić.
Może w tej ciąży uda mi się bardziej racjonalnie odżywiać - i bynajmniej nie za dwoje jak wtedy
 
A kto by się tam oglądał ze wszystkich stron! Lepiej nie wiedzieć :-) a skoro chłopu się podoba i niczego nie zauważa to po co mu palcem pokazywać o co chodzi?
 
wiecie co dla mnie najgorsze sa moje boczki nie moge na nie patrzec ale w ciazy tak jak by ich trche mniej przez to ze ten brzuch coraz wiekszy:)ale od 2dni jak na siebie patrze to czuje sie calkiem dobrze w tej ciazowej figurze:)jestem duza.. a juz wgl przy moim małym i szczupłym M ale to nie jest teraz najwazniejsze..tez mam celulitis jak diabli na dupsku..ale kto dzis nie ma po ciazy.. dajcie spokój przeciez nie musimy latac po wybiegach, a najwaniejsze ze nam nasi M mowia ze jestemy sliczne..chociaz ze i tak ich wzroki wodza za chudymi laskami..:/
 
ja to napewno mam celul w genach, zrezygnowalam jakis czas temu z kupowania cudownych preparatow, masowania namietnie, robie to -ale z umiarem i dziwne , bo przy takiej aktywnosci fiz to powinno byc lepeij (mowie o czasie sprzed ciazy) a nic nie bylo lepeij :/

kiedys wysmarowalam sie czym zielonym , obwinelam w folie spozywcza, jakos dotruptalam do kanapy i zdazylam jeszce maske na twarz nalozyc - takie spa :) i yak sobie lezalam szeleszczaca przy kazdym oddechu i ruchu gapiac sie w tv i nagle moj wrocil do domu:szok: mysle ze do konca zycia tego widoku nie zapomni :-D
 
to ciesz się kobieto!!!!!!
ja gdybym końskim łajnem się wysmarowała to i tak by g****pomogło...
na razie nie patrze w lustro na siebie "od tyłu"

a oliwki nie lubię:(

no mnie to nawet mazidła za super kasę rady nie dadzą :zawstydzona/y:

ja od tyłu nie patrzę bo mam obwisłą du pę z cellulitem :dry:

ja też się oglądam z przodu...a tak wogóle to się mało oglądam bo nie mam lustra :-p...nie dorobiłam się jescze hihihi mam tylko takie w łażeince...a tam dupska nie widać :-p

a ja to jaką?????
jeszcze jak słyszę jak mój ją wychwala od seksownych kuleczek to zbiera mnie na rzyga...

twój przynajmniej chwali szczerze lub nie a jednak...mój - "no comment"...lepsze to niż krytyka w sumie :-D
 
reklama
Do góry