reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

Miłka jak 47 kg??na plusie?!!!!:szok:

Jak to liczycie z tym ile na plusie? wliczacie ten minus na początku ciąży?czyli startową liczycie tą po spadku czy od tej ile przed ciążą ważyłyście?
to u mnie jakoś tak: 56-4+5,5=57,5kg to ile na plusie?1,5 czy 5,5?
Maskra i tak, już widzę że na + 10 jak w pierwszej ciąży się nie skończy...około kilo na tydzień mi teraz idzie, a 15 tygodni jeszcze :szok:
Dziewczyny, uważajcie na to co mówicie! W poprzedniej ciąży nie miałam zupełnie apetytu, wymiotowałam do końca, nic prawie nie mogłam jeść i? I zazdrościłam wszystkim niemiłosiernie, tym które w ciązy się mogły obrzerać bez opamiętania i mówiłam że są idiotkami narzekając na wagę bo ja bym tak bardzo chciała i jak coś to ja się moę zamienić! Marzenie mi się spełniło...co prawda jeszcze nie objadam się (ilościowo ) jakoś specjalnie mocno, ale jestem na dobrej drodze.
 
reklama
sivi - ja pierwszą ciąże w 90% procentach przeleżałam i pod koniec tyłam już ponad 2 kg na tydzień, owszem zbierała mi się woda ale smutki przegryzałam słodyczkiem i zapijałam sprite więc efekt był spektakularny :zawstydzona/y:

a u Ciebie jest 1,5 kg na plusie - waga obecna - waga wyjściowa ;-)
 
nie no jasne ale można było pomyśleć i tyle nie żreć a potem nie walczyć 2 lata po porodzie z nadwagą :dry:

więc teraz nie szaleje i dużo się ruszam :-D
 
Ja tam licze od wagi zaraz sprzed ciazy - na razie mam 5kg na plus i zero rozstepow :) choc ja akurat ani do rozstepow ani do cellulitu sklonnosci nie mialam mimo mojego wieku ;) musze sobie nowy krem zapobiegawczy znalesc bo ten co kupilam chyba mnie lekko uczula - caly brzuch i biust w rozowe kropki mam :baffled:
 
Ja tam licze od wagi zaraz sprzed ciazy - na razie mam 5kg na plus i zero rozstepow :) choc ja akurat ani do rozstepow ani do cellulitu sklonnosci nie mialam mimo mojego wieku ;) musze sobie nowy krem zapobiegawczy znalesc bo ten co kupilam chyba mnie lekko uczula - caly brzuch i biust w rozowe kropki mam :baffled:

Mimo twojego wieku? to ile ty masz!
Zgadzam się, celulit i rozstępy to też genetyka. Jak mama nie miała to córa też ma większe szanse że ją ominą.
 
32 ;) niektorym moim znajomym juz na studiach sie cellulit robil... a ja do tej pory nie mam nawet skorki pomaranczowej. Ale to chyba jedyna zaleta mojego wygladu :-D Pewnie po ciazy to sie zmieni i cos tam sie pojawi...
 
No to faktycznie strasznie stara jesteś...:-D
Nie sądzę, jak nie masz tendencji to tymbardziej po ciąży ci się nie pojawi. Ja nigdy celulitu nie miałam i po ciązy też mi się nie pojawił więc czemu teraz nagle miałby się zrobić? A z tymi rozstępami to różnie bywa...mi się w pierwszej pojawiło kilka malutkich ale sama nie wiem kiedy same znikneły a nic w nie nie wmasowywałam.
A to twoje pierwsze dziecko?
 
reklama
Do góry