reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

ja przytylam blyskawicznie na poczatku,ale od jakiegos miesiaca waga jakby zwolnila,niemniej 174 i 61kg bylo (praktycznie same miesnie) a teraz 68 i bynajmniej nie rozwinelam miesni tylko brzuszek , cycki z guzikow zrobily sie jak w jakiejs afrykanskiej wiosce i du pa i oponka z tylu... bedzie co zrzucac po porodzie :) mysle tylko czy nie lepeije tyc stopnoiwo niz nagle z 20 kg jak niektre kobitki maja..?
 
reklama
ja mam 7kg na plusie, waga początkowa 60 teraz 67kg :) ale brzuszek mam już pokaźny i mam tendencje do zatrzymywania wody w organizmie, więc się nie stresuję :)
 
jak wstajesz rano i masz paluszki jak serdelki i do tego spuchnięta twarz i ważysz np. 2 kg więcej niż dzień wcześniej to na pewno jest zatrzymana woda :-)
 
no wlasnie Milka, ja sie waze codziennie- tak w ramach obserwacji. Pare dni temu zjadlam popcorn, slony jak chole ra , rano bylo 2,5 kg roznicy z dnai poprzedniego - rece jak serdelki, mialam wrazenie ze nogi jak nadmuchane,ze nie fam rady chodzic bo podeszwa stopy polokragla (takie wrazenie), teraz zawzielam sie ze prawie zero soli, pic duzo , no i trzeba bedzie ta pokrzywe zdobyc :)
 
a tą pokrzywę to można w aptece dostać?To jakąś herbatka specjalna czy taka zwykła-jakieś liście suszone?
ile tego pić??????można w ciąży????
 
reklama
Do góry